
Дірілдеткіш беттік ажарлау машинасы 2 в 1 VDS-2, 130 Вт, 14000 айн/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 130 Вт және тербеліс жиілігі 14000 айн/мин Denzel VDS-2 ПШМ ағаштан, пластмассадан және металдан жасалған тегіс беттер мен бөлшектерді құрғақ тегістеу үшін қолданылады. Оның жету қиын жерлерде және бұрыштарда жұмыс істеу үшін тікбұрышты немесе үшбұрышты табандарды орнату мүмкіндігі бар. Жеңіл салмағы 1,2 кг, платформа жүрісінің өлшемі 2,5 мм және жұмыс бетінің өлшемі 100х100 мм және 151х150х100 мм болғандықтан, машина тіпті үлкен өңдеу алаңымен де тиімді күреседі. Артықшылықтары: VELCRO бекіту жүйесі абразивті материалды жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Өңдеудің тиімділігі мен жұмыс орнының тазалығын кіріктірілген шаңды кетіру жүйесі қамтамасыз етеді. Үздіксіз режимде жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін іске қосу батырмасының құлпы қарастырылған. Пластикалық шаң контейнерін алу және тазалау оңай. Резеңкеленген тұтқа дірілдің берілуін азайтады және қолдың сырғып кетуіне жол бермейді. Жұмыс аймағының ұлғаюын 3 м желілік кабель қамтамасыз етеді. Жиынтықта қосалқы көміртекті щеткалар және тікбұрышты және үшбұрышты табандарға арналған тегістеу қағазының 2 жинағы бар. Өткізгіш элементтердің екі есе күшейтілген оқшаулауы пайдаланушының қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА83.А.00444-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА83.А.00444-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 276-Ажарлағыш машиналар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Тегістеуішті бекіту | Velcro |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 130 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Штрих-код | 4044996172507 |
- Бағасы: 16 590 ₸

