
Фен техникалық HG-2000E, 2000 Вт, 2 режим, LCD дисплей// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби техникалық шаш кептіргіш Denzel HG-2000E әртүрлі қосылыстар мен беттерді жылыту және кептіру, бояу жабындарын алу, ескі линолеум мен плиткаларды алу, металды дәнекерлеу және пластикті дәнекерлеу, құбырларды жібіту, дезинфекциялау және басқа да тұрмыстық және құрылыс жұмыстарында қолданылады. 2 кВТ жоғары қуат қыздыру режимінде де, салқындату режимінде де 250-500 л/мин өнімділікті қамтамасыз етеді. Максималды жұмыс температурасы 650 °C, сондықтан қыздыру элементі ұзақ мерзімді пайдалануға төзімді керамикалық жақтаумен жабдықталған. Артықшылықтары: Екі жұмыс режимі — 50-650/50 °C температурада қыздыру/үрлеу. Үрлеу қуат өшірілгеннен кейін қызып кету және ыстық соғу қаупін азайтады. СКД дисплейі операторға жұмыс параметрлерін оңай басқаруға мүмкіндік береді. Жад функциясы — уақытты жоғалтпай бұрын пайдаланылған режимге өту үшін температура мен өнімділіктің 4 параметріне дейін сақтауға болады. Шаш кептіргіш басқару блогы мен қыздыру элементі арасындағы кері байланыс сенсорымен жабдықталған. Бұл температураны қажетті деңгейде ұстап тұруға мүмкіндік береді. Температура мен өнімділікті кезең-кезеңімен тәуелсіз реттеу шаш кептіргіш орындай алатын тапсырмалар ауқымын кеңейтуді қамтамасыз етеді. Қызып кетуден және шамадан тыс жүктемеден қорғау — шаш кептіргіш қалыптан тыс жағдайлар туындаған кезде автоматты түрде өшеді (спираль жабылады, желдеткіш тоқтайды, розетка жабылады). Осылайша құралдың ақаулығы жойылады. Қосымша қондырмалар жинағы пайдаланушының бюджетін үнемдейді және шаш кептіргішті сатып алғаннан кейін бірден әртүрлі тапсырмаларды орындауға мүмкіндік береді. Defond брендінің жұмыс режимінің қосқышы мәлімделген қызмет ету мерзімі аяқталғаннан кейін де беріктік пен сенімділікпен ерекшеленеді. Өндіруші құрылымды эргономикалық және теңдестірілген етіп жасады — шаш кептіргішті саптамасы жоғары қаратылған тегіс бетке орнатуға болады, бұл жұмыс үзілген кезде өшіп қалмас үшін. D-тәрізді тұтқа қыздырылған бетке кездейсоқ тиіп кетуіне байланысты күйіп қалуды болдырмайды. Резеңке элементтердің арқасында шаш кептіргіш қолға жақсы сәйкес келеді. Резеңке оқшаулағышы бар үш метрлік қуат кабелі ұзартқыш сымның көмегінсіз жұмыс аймағын кеңейтуге, 0 °C температурада жұмыс істеуге және шаш кептіргішті сыну қаупінсіз қысқа мерзімді жоғары температураға ұшыратуға мүмкіндік береді. Ыңғайлы пластик бокс фенді сақтауға және тасымалдауға арналған барлық керек-жарақтармен бірге жинауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 2.95 кг |
| Қосымша функциялары | |
| Температураны реттеу | Сатылы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 352 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НВ35.В.00236-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НВ35.В.00236-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 108 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 280-Фены технические |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 2000 Сейсенбі |
| Жұмыс температурасы | 50/50-650 град |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Штрих-код | 4044996172538 |
- Бағасы: 35 310 ₸

