
Фен техникалық HG-2000M, 2000 Вт, 3 режим Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel HG-2000M техникалық шаш кептіргіші әртүрлі беттерден лак пен бояуды кетіруге, құбырларды ерітуге және дәнекерлеуге, пластмасса бөліктерінде иілуді жасауға, шағын аумақтарды жылыту үшін нүктелік жылу ағынын жасауға және т.б. үшін жарамды. Үшбұрышты қырғыш пен қондырмалар оған осы тапсырмаларды орындауға көмектеседі: жалпақ, жартылай дөңгелек, шағылыстырғыш және редукциялық. Шаш кептіргіштің қуаты 2 кВТ таңдалған режимге байланысты 250/500 л/мин деңгейінде тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді. Шығатын ағынның температурасы құрайды 50/50-450/50-600 °C. Артықшылықтары: Шаш кептіргіш үш режимде жұмыс істейді: температураны таңдаумен төмен өнімділік, температураны таңдаумен жоғары өнімділік және үрлеу режимі. Соңғысы шаш кептіргішті салқындатуға және өшірілгеннен кейін жылу соққысын болдырмауға көмектеседі. Температураның бірқалыпты аналогтық параметрі нәзік кептіруден дәнекерлеуге және дәнекерлеуге дейінгі тапсырмалардың толық спектрін қамтамасыз етеді. Екі деңгейлі қорғаныс қызып кету немесе шамадан тыс жүктеме қаупі туындаған кезде шаш кептіргішті өшіреді. Бұл бұзылуларды болдырмауға және құралдың жұмыс ресурсын сақтауға мүмкіндік береді. Әйгілі Defond брендінің режим қосқышы ұзақ уақыттан кейін де өз міндеттерін мінсіз орындайды. Корпустың конструкциясы фенді тұғырларды пайдаланбай, саптаманы жоғары қаратып тік күйде мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Мұндай шешім жұмыста үзіліс кезінде ажыратуды болдырмауға көмектеседі. D-тәрізді тұтқа оператордың қолын ыстық бетке тиюден немесе ыстық ауаның кері ағуынан күйіп қалудан қорғайды. Үш метрлік желілік кабель ұзартқыш сымды пайдаланбай, шаш кептіргішті пайдалану аймағын кеңейтуге және оның маневрлік қабілетін арттыруға мүмкіндік береді. Кабельдегі резеңке оқшаулау төмен температурада бұзылу қаупінсіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Шаш кептіргіштің 940 грамм жеңіл салмағы ұзақ уақыт пайдаланғанның өзінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.49 кг |
| Қосымша функциялары | |
| Температураны реттеу | Тегіс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 92 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НВ35.В.00236-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НВ35.В.00236-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 268 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 280-Фены технические |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 2000 Сейсенбі |
| Жұмыс температурасы | 50/50-450/50-600 град |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Штрих-код | 4044996172521 |
- Бағасы: 20 750 ₸

