
Электрлік планер EP-82, 720 Вт, 82 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel EP-82 электрлі сүргі тегіс ағаш беттерін сүргілеуге, қырларын алып тастауға, ширегін іріктеуге арналған. Оның ең танымал өңдеу ені 82 мм, қуаты 720 Вт және жылдамдығы 16000 айн/мин. Мұндай сипаттамалар тұрмыстық міндеттерді орындау үшін өте қолайлы. Электрлік жазықтықтың кесу барабаны екі жақты екі пышақпен жабдықталған. Олар мінсіз кесуді қамтамасыз етеді және жиі қайрауды қажет етпейді. Артықшылықтары: жоспарлау тереңдігінің 11 позициясы 0-2 мм диапазонында — тіпті жаңадан бастаған шебер де артық ештеңені кеспей-ақ жұмысты тиімді орындайды. Тоқсанды іріктеу 18 мм тереңдікке дейін жүргізіледі, бұл тұрмыстық электржабдықтары үшін ең жақсы мән болып табылады. Кездейсоқ іске қосудан қорғау — ұшақ қосқыш құлпы ашылғаннан кейін ғана қосылады, сондықтан шебер абайсызда жарақаттанудан қорғалған. Бағытты таңдаумен жоңқаларды шығару жүйесі жұмыс аймағын таза ұстауға мүмкіндік береді, шығару арнасының бітелуіне жол бермейді және жазықтықтың орналасуына қарамастан оның желдетілуін жақсартуға көмектеседі. Чипті шығару жағын ауыстыру бір тұтқамен жылдам орындалады. Параллельді бағыттаушы және тоқсандық іріктеу тереңдігін шектегіш жазықтықты дәл бағыттауға және мінсіз нәтижеге қол жеткізуге көмектеседі. Қосу индикаторы — электр жоспарлағыштың жұмыс күйін бақылау ыңғайлы. Сақтандырғыш тіреуіш жұмыстағы үзілістер кезінде өңделетін беттің және пышақтардың зақымдалуын болдырмайды. Тірек табандары алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан олар берік және деформацияға ұшырамайды. Резеңкемен қапталған эргономикалық тұтқа құралды қолыңызда ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді. Жоңқаларға арналған шаң жинағыш сүргімен бірге жеткізіледі. Шектегіш тіреулермен және пышақтарды бекітуге арналған кілтпен жабдықтау құралды сатып алғаннан кейін бірден жұмысқа кірісуге мүмкіндік береді. Кілтке арналған арнайы тауашалар ыңғайлы сақтауды қамтамасыз етеді және оның жоғалуын болдырмайды. Қуат кабелінің ұзындығы 3 м, сондықтан шеберге розеткадан алыс жерде де жұмыс істеу ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 3.75 кг |
| Қосымша функциялары | |
| Жоспарлау тереңдігін реттеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 192 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.12.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.АД71.В.02686-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02686-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Тоқсанның іріктемесі | Иә |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сүргілеу тереңдігі | 2 мм |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 278-Рубанки электрические |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 720 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Өңдеу ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996172699 |
- Бағасы: 32 280 ₸

