
Дөңгелек ара CS-210, 1800 Вт, 210 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты және өнімді дөңгелек ара Denzel CS-210 Denzel CS — 73 мм диапазонында максималды кесу тереңдігіне ие, бұл тақталармен, фанерамен, ДСП және басқа қаңылтыр ағаш материалдарымен тиімді жұмысты қамтамасыз етеді. Тапсырмаларды орындауға айналу жиілігі 5000 айн/мин қамтамасыз ететін 1,8 кВТ коллекторлық қозғалтқыш және 210 х 3 мм ара дискі көмектеседі. Кесу тереңдігі 73 мм-ге дейін реттеледі, бұл әртүрлі қалыңдықтағы материалдармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Лазерлік көрсеткіш жоспарланған кесу сызығын белгілеуге және дәлірек нәтиже алуға мүмкіндік береді. Арнайы жабдықты пайдалану ламинатталған материалдарды, пластикті, жұмсақ металды өңдеуге көмектеседі. Жұмыс кеңістігін таза ұстау үшін модельге шаңсорғышты қосуға болады. Аралау дискісінің көлбеу бұрышын 0-45° диапазонында арнайы бұранданы бұрау арқылы өзгерту ыңғайлы. Ара полотносының үстіңгі жағын жабатын жылжымалы қорғаныс қалақпен жанасуды болдырмайды. Ара ажыратылғаннан кейін кездейсоқ жарақаттануды болдырмау үшін қаптама дискіні сыртқы әсерлерден толығымен оқшаулайды. Ажыратқыш кілтін құлыптау араның байқаусызда қосылып кетуіне және абайсызда жарақаттануына жол бермейді. Желіге қосылу индикаторы араның жұмысқа дайындығын көрсетеді. Екінші қолға арналған қосымша тұтқа пышақпен жанасу қаупін азайтады. Параллель бағыттаушы қосымша таңбаларсыз қажетті қашықтықта кесуді жеңілдетеді. Аралау дискісін оңай ауыстыру үшін қосымша функциялар қарастырылған: шпиндельді құлыптау түймесі және қорғаныс қақпағын алу тұтқасы. Араның салмағы 5,5 кг болғандықтан, операторға оны аралау кезінде жүргізу әлдеқайда жеңіл, жеңіл аралармен салыстырғанда оның жүрісі тұрақты және тегіс, ұзындығы 3 м желілік кабель кеңейтілген жұмыс аймағын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Отырғызу тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 275 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KK С-CN.НВ35.В.00667-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО KK С-CN.НВ35.В.00667-20.PDF |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 273-Дөңгелек желілік аралар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 1800 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 5000 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996172682 |
- Бағасы: 72 340 ₸

