
Дөңгелек ара CS-165, 1200 Вт, 165 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel CS желісінің ең ықшамдысы, CS-165 дөңгелек арасы қаңылтыр ағашты, ДСП, ДВП кесуге, сондай-ақ фанерді кесуге жарамды. Оның салмағы небәрі 3,6 кг, бұл оператордың қолындағы жүктемені айтарлықтай азайтады және араны бір қолмен де басқаруға мүмкіндік береді. Қуаты 1,2 кВТ қозғалтқыш ара полотносының айналу жиілігін 5500 айн/мин қамтамасыз етеді. Арнайы тұтқа-бекіткіш 0-ден 55 мм-ге дейінгі кесу тереңдігін оңай реттеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Арнайы жабдықты пайдаланған кезде араны жұқа жұмсақ металды, пластикті және ламинатталған материалдарды кесу үшін пайдалануға болады. Ара үгінділерді кетірудің тиімді жүйесімен жабдықталған, шаңсорғышты шығару портына жалғау жеткілікті және жұмыс орны әрқашан таза болады. Аралау дискісінің қажетті көлбеу бұрышын таңдау оңай — оны 0-45 ° аралығында арнайы бұранданың көмегімен реттеуге болады. Қуат түймесін құлыптау араның кенеттен іске қосылуын және абайсызда жарақаттануды болдырмайды. Ара дискісі жылжымалы қорғаныс қақпағымен жабдықталған, бұл операторды жарақаттанудан қорғауға және дискінің сынуын болдырмауға мүмкіндік береді. Ең дәл және біркелкі кесуге қол жеткізу үшін ара алдағы кесу сызығын көрсететін лазерлік көрсеткішпен жабдықталған. Желіге қосылу индикаторы қозғалтқыштың іске қосылуға дайындығын анықтауға мүмкіндік береді. Шпиндельді құлыптау түймесі мен қорғаныс қақпағының босату тұтқасы арқылы ара дискісін ауыстыру оңай. Болат параллель бағыттаушы қосымша таңбаларсыз тегіс, түзу кесулерді жасауға көмектеседі. Ұзындығы 3 м желілік кабель кеңейтілген жұмыс аймағын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 4.1 кг |
| Отырғызу тесігінің диаметрі | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 235 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 358 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KK С-CN.НВ35.В.00667-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО KK С-CN.НВ35.В.00667-20.PDF |
| _пакеттегі ені | 238 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 273-Дөңгелек желілік аралар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 1200 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 5500 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996172668 |
- Бағасы: 42 490 ₸

