
Электрлік джигсо JS-80, 650 Вт, 80 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel JS-80 электрлік джигсо әртүрлі қаңылтыр материалдарын: тақталарды, фанераларды, ДСП, ДВП, ламинаттарды, пластмассаларды, металды, соның ішінде болатты түзу және пішінді кесуге жарамды. Сондай-ақ, бұл модельді раковиналарға немесе үстелшелердегі плиталарға арналған тесіктерді кесу үшін пайдалануға болады. Қуаты 650 Вт қозғалтқыш ара полотносының жүріс жиілігін 1000-2900 жүріс/мин диапазонында қамтамасыз етеді. Ағаш материалдардағы кесу тереңдігі 80 мм—ге дейін, түсті металдардан жасалған материалдарда — 12 мм-ге дейін, ал болат материалдарда - 6 мм-ге дейін. Артықшылықтары: Джигсо резеңке мен былғарыны кесуде қолданылады, егер арнайы жабдық қолданылса. Оператор қажетті қозғалыс жиілігін өңделетін материалдың қажеттілігіне қарай электронды реттеу арқылы реттей алады. Кіріктірілген маятник функциясы кесу жылдамдығын арттыруға және жоңқаларды шығаруды күштірек және тиімдірек етуге мүмкіндік береді. маятник жүрісінің 4 амплитудасы — өңделетін материалға және керф сызығының қажетті қисаюына байланысты оңтайлы мәнді таңдауға болады. Жабдықтың кілтсіз бекіткіші арқылы ара дискілерін ыңғайлы ауыстыру файлдарды ауыстыру уақытын қысқартуға мүмкіндік береді. Штанганың тығыздағыш сақиналары еркін қозғала алады, осылайша маятник жүрісі қосылған кезде рокер механизмінің тиімді шаңнан қорғанысы сақталады. Алюминий қорытпасынан құйылған тірек платформасы жоғары қаттылыққа ие, соның арқасында жұмыстың максималды дәлдігіне қол жеткізіледі. Саусақтардың кесілуіне жол бермеу және операторды үгінділерден қорғау үшін джигсо ара полотносының аймағында металл тығынмен және мөлдір айналмалы қалқанмен жабдықталған. Тозуға төзімді домалау мойынтіректері джигсаның ұзартылған қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Ара полотносының шайқалуы джигсаның негізгі қозғалыс механизмін орнату арқылы барынша азайтылады. Сондықтан түзу және бұйра кесулер мүмкіндігінше біркелкі алынады. Эргономикалық резеңкеленген тұтқа джигсаны қолыңызда мықтап ұстауға мүмкіндік береді және дірілді азайтады. жұмыс аймағын тазалаудың 2 нұсқасы — үгінділерді үрлеу және шаңсорғышқа қосу. Үгінділерді үрлеу функциясы өшіріледі, сондықтан шаң жинағыштың жұмыс тиімділігі артады. Жұмыс аймағын жарықтандыру жүйесі, әсіресе жарық нашар болған жағдайда, жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Оңтайлы салмағы 2,35 кг — құрылғының дірілден кері қайтарылуы байқалмайды және оператордың қолдары қатты жүктелмейді. Ұзын қуат кабелі (3 м) операторға жұмыс аймағында еркін қозғалуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01538-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01538-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 271-Желілік джигсалар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 650 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Минутына аралау жүрістерінің саны | 1000-2900 ход/мин |
| Штрих-код | 4044996172460 |
- Бағасы: 26 410 ₸

