
Электрлік джигсо JS-110, 750 Вт, 110 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel JS-110 электрлік джигсо ағаш, металл, пластмасса негізіндегі қаңылтыр дайындамаларды түзу және пішіндеп кесуге, сондай-ақ раковиналарға немесе үстелдің үстіңгі тақтайшаларына арналған тесіктерді кесуге арналған. Бұл Denzel диапазонындағы ең тиімді модель, оның қуаты 750 Вт және максималды кесу тереңдігі бар: ағаш үшін 110 мм-ге дейін, түсті металдар үшін 25 мм-ге дейін және болат үшін 10 мм-ге дейін. Denzel электр қозғалтқышы ара полотносының жүріс жиілігін 1100-3000 соққы/мин қамтамасыз етеді. Джигсо желіге қосылады, сондықтан ол ұзақ уақыт жұмыс істей алады. Артықшылықтары: Сәйкес қондырманы пайдаланған кезде джигсо көмегімен былғары және резеңкемен жұмыс істеуге болады. Оператор электронды реттеу арқылы қажетті кесу жылдамдығын оңай реттей алады. Маятниктің жүрісі аралау дискісіне қосымша қозғалыс амплитудасын айтады, соның арқасында жоңқалардың шығуы жақсарады және кесу жылдамдығы артады. Маятниктің жүрісін төрт сатылы реттеу материалға жеке кесудің оңтайлы жылдамдығын таңдауға және сынудың алдын алуға көмектеседі. Кілтсіз қондырма құлпы операторға ара дискісін тез және оңай ауыстыруға мүмкіндік береді. Жылжымалы өзек тығыздағыш жүйесі маятник жүрісі қосылған кезде шаңнан тиімді қорғауды қамтамасыз етеді, осылайша құралды тазалау үшін джигсо үзіліссіз ұзақ жұмыс істей алады. Төзімді металл корпус жылу диссипациясын жақсартады, бұл джигсаның қызып кету қаупін азайтады. Алюминий қорытпасынан және болаттан жасалған тірек платформасы қаттылық пен тозуға төзімділікті арттырды, сондықтан кесулер дәлірек және дәлірек болады. Тірек платформасына арналған пластикалық сырғымалы парақ дайындаманы зақымданудан қорғайды. Ара полотносының жұмыс аймағындағы металл шектегіш және мөлдір айналмалы қалқан пайдаланушыны жарақаттанудан және ұшатын жоңқалардан қорғайды. Тозуға төзімді домалау подшипниктері джигсаның жұмыс істеу мерзімін арттырады. Негізгі қозғалыс механизмі файлдың бүйірге тартылуын болдырмайды, бұл пішінді кесудің дәлдігін және ең біркелкі түзу кесуді қамтамасыз етеді. Эргономикалық резеңкеленген тұтқаның арқасында джигсо қолыңызға ыңғайлы орналасады және одан тербеліс барынша азайтылады. Шаңның ең тиімді сорылуын қамтамасыз ету үшін оператор үгінділерді үрлеу функциясын өшіріп, шаңсорғышты құбырға қоса алады. Кіріктірілген жарықтандыру көрінуді қамтамасыз етеді, бұл әсіресе нашар жарықтандырылған бөлмелерде жұмыс істегенде дұрыс. Салмағы 2,95 кг — көліктің секірусіз және бүйірге қарай жүрмей бірқалыпты жүруі үшін тамаша көрсеткіш. Джигсаны басқару оңайырақ, ал файлдың жылдам қозғалысымен бірге кесілген тігістер дәлірек және ұқыпты болады. Ұзындығы 3 м желілік кабельдің арқасында жұмыс аймағы кеңейеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 3.52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01538-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01538-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 271-Желілік джигсалар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 750 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Минутына аралау жүрістерінің саны | 1100-3000 ход/мин |
| Штрих-код | 4044996172477 |
- Бағасы: 39 270 ₸

