
Соққылы бұрғы ID-650, 650 Вт, 0-3000 айн/мин, 48000 соққы/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel ID-650 соққылы бұрғысы ағаш, металл конструкциялармен, кірпіш және бетон негіздерімен жұмыс істеуге арналған. Патронның максималды өлшемі 13 мм болғандықтан, ол ағаштан 25 мм-ге дейін, бетоннан 13 мм-ге дейін және металдан 10 мм-ге дейін тесіктерді бұрғылайды. Картридждің айналу жиілігін 0-3000 айн/мин және 650 Вт қуатты біркелкі реттеу материалдың ерекшеліктеріне байланысты оңтайлы жылдамдықты таңдауға мүмкіндік береді. 48000 соққы/мин жоғары жиілік пайдаланушыға жүктемені азайтуды қамтамасыз етеді. Қылқалам жинағының жетілдірілген конструкциясы, мыс орамасы, соққыға төзімді пластмасса және тиімді жылу тарату жүйесі арқасында қозғалтқыштың ұзақ қызмет ету мерзімі. Жеңіл салмағы 3.3 кг және ыңғайлы резеңкеленген тұтқалар ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Патронның жұмыс диаметрінің 1,5-13 мм үлкен диапазоны шағын бұрғыларды пайдалануға мүмкіндік береді. Реверс сол жақ айналмалы бұрғымен және тегістеу қондырмаларымен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Патронның кілтті бекітуі тіпті соққы режимінде де құралдың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Режимдердің өздігінен ауысуын болдырмау үшін жылдамдық реттегішінің құлыптау пернесі мен қуат түймелері қарастырылған. Сынғыш материалдармен ыңғайлы жұмыс істеу үшін соққы функциясын өшіру қарастырылған. Бұрғылаудың дәлдігі қосымша өлшемдерсіз тереңдік шектегішімен қамтамасыз етіледі. 3 м қуат кабелінің арқасында жұмыс аймағын ұлғайту. Жұмысқа ыңғайлы болу үшін сым негізінде картридж кілтінің ұстағышы қарастырылған. Қорғаныс класы II - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы пайдаланушының қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Бұрғы оңай сақтау үшін қораппен бірге жеткізіледі. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| патрон түрі | Негізгі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.3 кг |
| Қуат көзі | |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 13 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 325 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01618-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26304.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01618-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 263-Дрели сетевые |
| Патронның диаметрі | 13 мм |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 650 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-3000 об/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 1 |
| Штрих-код | 4044996175386 |
- Бағасы: 21 330 ₸

