
Соққылы бұрғы ID-750, 750 Вт, 0-3000 айн/мин, 48000 соққы/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel ID-750 соққылы бұрғы пәтерде, саяжайда, гаражда немесе шеберханада құрылыс және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Ағаш, металл конструкциялармен, кірпіш және бетон негіздерімен жұмыс істеуге арналған. Ағаштың максималды бұрғылау диаметрі 25 мм, металл 10 мм және бетон 13 мм. Картридждің айналу жиілігін 0-3000 айн/мин және қуатын 750 Вт біркелкі реттеудің арқасында әртүрлі тығыздықтағы материалдармен жұмыс істеу үшін оңтайлы режимді таңдау ыңғайлы. 48000 соққы/мин жоғары соққы жылдамдығы бетон мен тасты бұрғылауды жеңілдетеді. Қылқалам жинағының жетілдірілген конструкциясы, соққыға төзімді корпус пластикасы, тиімді жылу тарату жүйесі және қозғалтқыштың мыс орамасы жоғары қызмет мерзімін қамтамасыз етеді. 1,95 кг жеңіл салмағының арқасында ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы. Артықшылықтары: 1,5-13 мм шағын диаметрлі жабдықпен жұмыс істеуге жарамды. Сол жақ бұрғылармен және тегістеуіш саптамалармен жұмыс істеу үшін патронның айналу бағытын өзгертетін реверс қарастырылған. Картриджді кілтпен бекіту тіпті соққы режимінде де жабдықтың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Ыңғайлы және дәл жұмыс істеу үшін айналу реттегішінің және қуат түймесінің орнын бекіту қарастырылған, бұл еріксіз ауысуды болдырмайды. Әртүрлі материалдармен жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін соққы функциясын өшіру қарастырылған. Соққы механизміндегі массивті өнеркәсіптік қалқан қатты материалдарды бұрғылау кезінде де жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді. Тереңдікті шектегіш қосымша өлшемдерсіз бірдей тесіктерді бұрғылауға мүмкіндік береді. Сым негізіндегі арнайы ұстағыштың арқасында кілт мықтап бекітілген және жұмыс кезінде жоғалмайды. Резеңкеленген бүйір және артқы тұтқалар ыңғайлы орналасады және қолыңызда сырғып кетпейді. Ұзындығы 3 м қуат кабелінің арқасында жұмыс аймағының ұлғаюы және ұтқырлық. Пайдаланушының қауіпсіздігі өткізгіш элементтердің қос оқшаулауымен қамтамасыз етіледі - Қорғаныс класы II. Оңай сақтау үшін қорапта қорап бар. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| патрон түрі | Негізгі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.5 кг |
| Қуат көзі | |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 13 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 326 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01618-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26307.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01618-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 263-Дрели сетевые |
| Патронның диаметрі | 13 мм |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 750 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-3000 об/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 1 |
| Штрих-код | 4044996175393 |
- Бағасы: 23 060 ₸

