
Соққылы бұрғы ID-850, 850 Вт, 0-3000 айн/мин, 48000 соққы/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel ID-850 соққылы бұрғы ағаш пен металды қолмен бұрғылауға, сондай-ақ кірпіш пен жеңіл бетонды соққылы бұрғылауға арналған. Ағашпен, металмен 13 мм және бетонмен жұмыс істегенде бұрғылаудың максималды диаметрі 13 мм. Картридждің айналу жиілігін 0-3000 айн/мин біркелкі реттеу арқылы материалдың тығыздығына байланысты жұмыс режимін таңдау оңай. 850 Вт жоғары қуат және 48000 соққы/мин жиілігі кірпіш пен бетонды бұрғылау кезінде де жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді. Қозғалтқыштың ұзақ қызмет ету мерзімі мен тұрақты жұмысына щетка жинағының жетілдірілген конструкциясы мен қозғалтқыштың мыс орамасының арқасында қол жеткізіледі. Металл корпус құрылымның жоғары қаттылығын және жылу тарату жүйесінің тиімділігін қамтамасыз етеді Ықшам және жеңіл салмағы 2,45 кг жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: 1,5-13 мм шағын диаметрлі бұрғылармен жұмыс істеуге жарамды. Реверс тегістеу жабдығымен және сол жақ бұрғылармен жұмыс істеу үшін патронның айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік береді. Жұмыс кезінде қуат түймесін басып тұрудың қажеті жоқ - ол арнайы перне арқылы бір қалыпта құлыпталады. Барабан функциясын өшіру мүмкіндігі материалдың ерекшеліктеріне байланысты режимді өзгертуге мүмкіндік береді. Бұрғылау тереңдігін шектегіштің арқасында қосымша өлшемдерсіз бірдей тесіктердің қатарын жасау оңай. Картридж кілттің көмегімен бұралады, бұл соққы режимінде ыңғайлы жұмыс істеу үшін жабдықтың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Массивті өнеркәсіптік қалқан соққы механизмінің тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді. Кілтті сақтау оңай - сым негізінде ұстағыш қарастырылған. Эргономикалық резеңкеленген тұтқалар ыңғайлы орналасады және қолыңызда сырғып кетпейді. Қорғаныс класы II - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. 3 м қуат кабелі жұмыс аймағының ұлғаюын және ұтқырлықты қамтамасыз етеді. Бұрғы оңай сақтауға және тасымалдауға арналған қораппен бірге жеткізіледі. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| патрон түрі | Негізгі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4 кг |
| Қуат көзі | |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 13 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 330 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01618-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26309.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01618-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 263-Дрели сетевые |
| Патронның диаметрі | 13 мм |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 850 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-3000 об/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 1 |
| Штрих-код | 4044996175409 |
- Бағасы: 30 890 ₸

