
Соққылы бұрғы ID-1050-2, 1050 Вт, 0-3000/0-1100 айн/мин, 0-48000/0-17600 айн/мин, 2 жылдамдық Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі жылдамдықты Denzel ID-1050-2 соққылы бұрғы - қатардағы ең қуатты модель, ағашты, металды, бетонды, кірпішті бұрғылауға өте ыңғайлы. Төмен айналымдарда жұмыс істеу мүмкіндігі құралды құрылыс араластырғыш ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Ағаштағы тесіктердің максималды бұрғылау диаметрі 25 мм-ге дейін, металл 13 мм-ге дейін және бетон 13 мм-ге дейін. Картридждің екі айналу жылдамдығының арқасында 0-3000 / 0-1100 айн / мин және жиілікті таңдау 0-48000 / 0-17600 айн / мин оңтайлы режимді таңдау оңай. Жұмыстың ұзақ қызмет ету мерзімі мен тұрақтылығына щетка жинағының жетілдірілген конструкциясы мен қозғалтқыштың мыс орамасының арқасында қол жеткізіледі. Металл корпус құрылымның беріктігін және жылуды тарату тиімділігін қамтамасыз етеді. Жеңіл салмағы 3,25 кг және ұзын резеңкеленген тұтқасы жұмыс кезінде бұрғыны оңай ұстауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Жабдықтың 1,5- 13 мм біліктерінің кең диапазоны кіші және үлкен диаметрлі бұрғылармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Сол жақты бұрғыларды пайдалану үшін патронның айналу бағытын өзгертетін реверс қарастырылған. Реттегіш пернесі мен қуат түймесін бекіту режимдердің еріксіз ауысу мүмкіндігін болдырмай, ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Барабан функциясын өшіру мүмкіндігінің арқасында әртүрлі тығыздықтағы материалдармен жұмыс істеу оңай. Бұрғылау тереңдігін шектегіштің арқасында қосымша өлшемдерсіз бірдей тесіктер алынады. Соққылы механизмнің бетонмен және кірпішпен тиімді жұмыс істеуін жаппай промқалқан қамтамасыз етеді. Үш иекті өздігінен орталықтанатын патрон кілттің көмегімен бұралады, бұл жабдықтың сенімді бекітілуін және соққы режимінде ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді. Қорғаныс класы II - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы пайдаланушының қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Жұмыс аймағының ұлғаюы мен ұтқырлықты 3 м қуат кабелі қамтамасыз етеді. Кілтті сақтауға ыңғайлы - бұрғы корпустың астында арнайы ұстағышпен жабдықталған. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін жиынтықта чемодан қарастырылған. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| патрон түрі | Негізгі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.4 кг |
| Қуат көзі | |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 13 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 330 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01618-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26312.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01618-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 263-Дрели сетевые |
| Патронның диаметрі | 13 мм |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 1050 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-3000/0-1100 об/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 2 |
| Штрих-код | 4044996175416 |
- Бағасы: 39 080 ₸

