
Соққылы бұрғы ID-550, 550 Вт, 0-2900 айн/мин, 46400 соққы/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel ID-550 соққылы бұрғы металды, ағашты, жеңіл бетонды, кірпішті, плиткаларды немесе пластмассаларды қолмен немесе соққылы бұрғылау үшін қолданылады. Ағашта диаметрі 25 мм-ге дейін, бетонда 10 мм-ге дейін және металда 10 мм-ге дейін тесіктерді бұрғылайды. Патронның айналу жиілігін 0-2900 айн/мин бірқалыпты реттеу және қуаты 550 Вт оңтайлы жұмыс режимін таңдауға мүмкіндік береді. 46400 соққы/мин жоғары жиілік операторға жүктемені айтарлықтай төмендетуі мүмкін. Қозғалтқыштың мыс орамасының, щетка жинағының жетілдірілген конструкциясының және корпус жасалған берік пластиктің арқасында үлкен ресурс пен сенімділік. Ықшамдылығы мен 1,9 кг жеңіл салмағы ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: 1,5-10 мм бұрғылау қондырғыларының кең диапазонына байланысты үлкен және кіші диаметрлі бұрғылармен жұмыс істейді. Реверс сол жақты бұрғыларды немесе тегістеу жабдығын пайдалану үшін патронның айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік береді. Қауіпсіз пайдалану - айналу жиілігі реттегішінің құлыптау пернесі мен қуат түймесі өздігінен ауысуды болдырмайды. Үш иекті өздігінен орталықтандырылатын патрон кілттің көмегімен бұралып, қондырғының сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Барабан функциясын өшіру мүмкіндігі әртүрлі тығыздықтағы материалдармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Бұрғылау тереңдігі шектегіші қосымша өлшемдерсіз бірдей саңылаулар қатарын алуға мүмкіндік береді. Жаппай өнеркәсіптік қалқанның арқасында қатты материалдарды бұрғылау кезінде де соққы механизмінің тиімді жұмысы. Кілт жұмыс барысында жоғалмайды - сым негізінде арнайы ұстағыш қарастырылған. Жылудың тиімді бөлінуін корпустағы желдеткіш саңылаулар қамтамасыз етеді. 3 м қуат кабелінің арқасында жұмыс аймағының ұлғаюы және ұтқырлық. Резеңкеленген бүйір тұтқасы қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді. II қорғаныс класы - оператордың қауіпсіздігі үшін өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| патрон түрі | Негізгі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.9 кг |
| Қуат көзі | |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 10 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01618-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26302.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01618-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 74 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 263-Дрели сетевые |
| Патронның диаметрі | 10 мм |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 550 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-2900 айн/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 1 |
| Штрих-код | 4044996175379 |
- Бағасы: 17 880 ₸

