
Электрлік перфоратор RH-400-12, SDS-plus, 400 Вт, 1.2 Дж, 2 режим Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жеңіл перфоратор Denzel RH-400-12 әрлеу және монтаждау жұмыстарын жүргізуге жарамды. Бұл соққылы бұрғыға тамаша балама: бірдей ықшам, бірақ вакуумды қысу механизмінің арқасында тіпті бетон және кірпіш конструкцияларды бұрғылау және бұрғылау кезінде қосымша күш жұмсаудың қажеті жоқ. Салмағы 1,8 кг жеңіл болғандықтан, құралды салмақта ұзақ уақыт ұстауға болады, бұл оны төбеде және жету қиын жерлерде жұмыстарды орындау кезінде таптырмас етеді. Соққы энергиясы 1,2 Дж және қуаты 400 Вт қатты материалдармен жұмыс істегенде де жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді. Шпиндельдің айналу жиілігін 0-1500 айн/мин және соғу жиілігін 0-6680 айн/мин біркелкі реттеудің арқасында оңтайлы жұмыс режимін таңдау оңай. Бетонды бұрғылаудың максималды диаметрі 12 мм, ағашты бұрғылау 25 мм, металл 13 мм. Артықшылықтары: Тереңдікті шектегіштің көмегімен қосымша өлшемдерсіз бірдей тесіктерді бұрғылау оңай. Бұрғы кептеліп қалған бұрғыны бұрап алу үшін кері бұрғымен жабдықталған. Патрон SDS-plus мүмкіндік береді жылдам ауыстыруға қондыруды қамтамасыз етеді, оның сенімді бекітілуін. Қозғалтқыштың мыс орамасының және корпустың соққыға төзімді пластикасының арқасында ұзақ қызмет ету мерзімі мен сенімділігі. Бастау түймешігін құлыптау пернесі режимдердің байқаусызда ауысуын болдырмайды. Резеңке оқшаулағышы бар 3 м қуат кабелінің арқасында төмен температурада да жұмыс істеуге болады. Қорғаныс класы II - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 2.24 кг |
| патрон түрі | SDS-plus |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 12 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 20 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 305 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26601.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 84 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 266-Желілік перфораторлар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Реверстің болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 400 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-1500 об/мин |
| Штрих-код | 4044996170602 |
- Бағасы: 27 540 ₸

