
Электрлік перфоратор RH-650-18, SDS-plus, 650 Вт, 2,0 Дж, 3 плюс 1 реж.// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап құрал бұрғылау, бұрғылау және қашау режимінде әрлеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін таптырмас құрал болып табылады. Электрлік перфоратор Denzel RH-650-18 жұмсақ материалдармен (ағаш, металл) ғана емес, сонымен қатар қатты материалдармен (бетон, тас) де оңай күреседі. Бетонды бұрғылаудың максималды диаметрі 18 мм, ағашты бұрғылау 30 мм, болат 13 мм. Жұмыс тиімділігі соққы энергиясы 2,0 Дж және қуаты 650 Вт қамтамасыз етеді. Шпиндельдің айналу жиілігін 0-2200 айн/мин және соққы жиілігін 0-5770 айн/мин біркелкі реттеу қажетті режимді реттеуді жеңілдетеді. Эргономикалық резеңкеленген тұтқаның және жеңіл салмағы 2,24 кг арқасында қолдар жұмыс кезінде шаршамайды. Артықшылықтары: Корпустағы шектегіш тесіктерді белгіленген тереңдікке бұрғылау процесін жеңілдетеді. Электрондық реверс бұрғыны бұрап алу үшін патронның айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік береді. SDS-plus патронының арқасында қондырма сенімді түрде бекітіледі және қосымша құралсыз ауыстырылады. Бұрғы кептеліп қалған жағдайда қауіпсіздік муфтасы құралдың айналуын блоктайды, бұл жарақат алу қаупін азайтады. Қозғалтқыштың мыс орамасының және корпус жасалған берік пластиктің арқасында жоғары ресурс. Бастау түймешігін үнемі ұстап тұрудың қажеті жоқ - ол арнайы перне арқылы бір қалыпта бекітіледі. Vario lock жүйесі әртүрлі бұрыштарда жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін қашау орнын реттеуге мүмкіндік береді. Резеңке оқшаулағышы бар 3 м кабель жұмыс аймағының ұлғаюын және құралды төмен температурада пайдалану мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Өткізгіш элементтердің қос оқшаулауына және желіге қосылу индикаторының болуына байланысты қауіпсіз жұмыс. Жиынтықта перфораторды және құрал-саймандар жинағын сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы үшін қорап қарастырылған. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 4.65 кг |
| патрон түрі | SDS-plus |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 18 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 30 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 340 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26603.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 266-Желілік перфораторлар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Реверстің болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 650 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-2200 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996170619 |
- Бағасы: 37 160 ₸

