
Электрлік перфоратор RH-750-24, SDS-plus, 750 Вт, 2.5 Дж, 3 режим Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сенімді және функционалды перфоратор Denzel RH-750-24 көлденең орналасу әрлеу, электр және құрылыс жұмыстары үшін пайдалы. 750 Вт жоғары қуат пен соққы энергиясының арқасында 2,5 Дж жұмсақ және қатты материалдарды бұрғылауға төтеп береді. Ағаштағы тесіктердің максималды диаметрі 40 мм, бетон 24 мм және металл 13 мм. Айналу жиілігін 0-1100 айн/мин және соққыларды 0-5100 айн/мин біркелкі реттеудің арқасында дұрыс режимді таңдау оңай. Жеңіл салмағы 2,7 кг және резеңкеленген тұтқасы жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Перфоратор 3 жұмыс режимінің болуына байланысты бірден бірнеше құралдарды ауыстырады: соққымен бұрғылау, соққысыз бұрғылау, қашау. Артықшылықтары: Шектегіштің көмегімен жұмыстың дәлдігі үшін бұрғылау тереңдігін орнатуға болады. Электрондық реверс патронның айналу бағытын өзгертеді, бұл кептеліп қалған жағдайда бұрғылау қондырғысын тартып алуға көмектеседі. SDS-plus патронының арқасында жабдықты жылдам ауыстыру және сенімді бекіту. Пайдаланушыны қорғауды бұрғы кептеліп қалған жағдайда қозғалтқышты тоқтататын қауіпсіздік муфтасы қамтамасыз етеді. Қозғалтқыштың мыс орамасы және корпустың соққыға төзімді пластикасы сенімділік пен жоғары қызмет мерзімін қамтамасыз етеді. Үздіксіз режимде жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін қуат пернесін бекіту қарастырылған. Резеңке оқшаулағышы бар кабельдің арқасында сыртта жұмыс істеуге жарамды. II қорғаныс класы - электрондық компоненттердің қос оқшаулауы оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Жиынтықта керек-жарақтар жинағы мен сақтауға және тасымалдауға арналған қорап бар. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 5 кг |
| патрон түрі | SDS-plus |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 24 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 40 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 390 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НВ35.В.01042-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26605.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НВ35.В.01042-20.PDF |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 266-Желілік перфораторлар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Реверстің болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 750 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-1100 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996170626 |
- Бағасы: 40 230 ₸

