
Перфоратор электр RH-1050-26, SDS-plus, 1050 Вт, 3.2 Дж, 3 плюс 1 режимі Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel RH-1050-26 перфораторы 3 жұмыс режимінің болуына байланысты бірден бірнеше құралдарды ауыстырады: бұрғылау, соққысыз бұрғылау, қашау. Материалдарды бөлшектеу, кабель-арналарды тесу және тесіктерді бұрғылау сияқты жұмыстарға жарамды. Жоғары тиімділік пен жеңіл салмақтың арқасында 3,4 кг жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін өте қолайлы. Қуатты 1050 Вт қозғалтқышы мен соққы күшінің арқасында 3,2 Дж тіпті қатты материалдармен де жұмыс істей алады. Ағаштағы тесіктердің максималды өлшемі 40 мм-ге дейін, металл 13 мм-ге дейін, бетон 26 мм-ге дейін. Әртүрлі материалдармен жұмыс істеудің дәлдігіне шпиндельдің айналу жиілігін 0-1100 айн/мин және соғу жиілігін 0-5100 айн/мин біркелкі реттеу арқылы қол жеткізіледі. Артықшылықтары: Тереңдік өлшегіш қосымша өлшемдерсіз бірдей тереңдіктегі тесіктерді жасауға мүмкіндік береді. Кептеліп қалған қондырма проблема емес - реверстің көмегімен патронның айналу бағыты өзгереді, бұл оның бұралуын жеңілдетеді. SDS-plus патроны сенімді бекітуді және қосымша құралсыз жабдықты жылдам ауыстыруды қамтамасыз етеді. Қауіпсіздік муфтасы пайдаланушының қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін бұрғы кептеліп қалса, құралдың айналуына жол бермейді. Қозғалтқыштың мыс орамасының және корпус жасалған берік пластиктің арқасында ұзақ қызмет ету мерзімі. Бастау пернесін құлыптау мүмкіндігі режимдердің кездейсоқ ауысуын болдырмайды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Резеңкеленген тұтқа қолға сырғып кетпейді және діріл деңгейін төмендетеді. Vario lock жүйесі бұрышта жұмыс істеу үшін қондырманың орнын өзгертуге мүмкіндік береді. Қылқаламдардың тозу индикаторы перфоратордың күйін бақылауды және уақтылы техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді. Қосу индикаторы кездейсоқ іске қосуды болдырмайды. 3 м қуат кабелі жұмыс аймағының ұлғаюын қамтамасыз етеді, ал резеңке оқшаулау төмен температурада жұмыс істеуге мүмкіндік береді. II қорғаныс класы - балғамен бұрғылау электронды компоненттердің қос күшейтілген оқшаулауымен жабдықталған. Ол керек-жарақтар жиынтығымен және сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы қораппен бірге келеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 5.84 кг |
| патрон түрі | SDS-plus |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 26 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 40 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 395 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 292 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26608.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 117 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 266-Желілік перфораторлар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Реверстің болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 1050 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-1100 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996170633 |
- Бағасы: 48 870 ₸

