
Электрлік перфоратор RHV-1100-26, SDS-plus, 1100 Вт, 4 Дж, 3 режим Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel RHV-1100-26 ықшам балғалы бұрғы бұрғылау, бұрғылау және ажыратқыш балға режимінде жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді. Плитканы бөлшектеу немесе оймалау кезінде таптырмайтын. Ағаш, металл, тас, кірпіш және бетонмен оңай жұмыс істейді. Бетонда диаметрі 26 мм-ге дейін, ағашта 40 мм-ге дейін және металда 13 мм-ге дейін тесіктер жасайды. Тік орналасу, қуатты 1100 Вт қозғалтқыш және 3 Дж соққы энергиясы тіпті балға режимінде де жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді.Жабдықтың айналу жиілігін 0-850 айн/мин және соққы жиілігін 0-4100 айн/мин біркелкі реттеу арқылы оңтайлы режимді реттеу оңай. Жеңіл салмағы 4,4 кг болғандықтан ұзақ уақыт жұмыс істеу оңай. Артықшылықтары: Корпустағы шектегіш бірдей тесіктерді алу үшін бұрғылау тереңдігін орнатуға мүмкіндік береді. Оның сенімді бекітілуін қамтамасыз ететін SDS-plus патронының арқасында қондырманы қосымша құралсыз оңай ауыстыруға болады. Бұрғы кептеліп қалған жағдайда қауіпсіздік муфтасы құралдың айналуына жол бермейді, жарақат алу қаупін азайтады. Қозғалтқыштың мыс орамасының және соққыға төзімді корпус материалының арқасында ұзақ қызмет ету мерзімі. Үздіксіз режимде жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін қуат түймесін бекіту мүмкіндігі қарастырылған. Негізгі тұтқадағы серіппелі топсалы дірілге қарсы жүйе қолды шаршаудан сақтайды. Көміртекті щеткаларға және щеткалардың қызмет ету мерзімінің индикаторына жылдам қол жеткізу арқылы уақтылы техникалық қызмет көрсету оңай. Қосу индикаторы кездейсоқ іске қосылудың алдын алуға мүмкіндік береді. Балғамен бұрғылау оператордың қауіпсіздігі үшін өткізгіш элементтердің қос оқшаулауымен жабдықталған. Резеңке оқшаулағышы бар 3 м кабель төмен температурада жұмыс істеуге және жұмыс аймағын кеңейтуге мүмкіндік береді. Кейс жиынтыққа кіретін перфоратор мен құрал-саймандарды ыңғайлы сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 6.75 кг |
| патрон түрі | SDS-plus |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 298 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 425 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26610.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 266-Желілік перфораторлар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 26 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 40 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 м |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 1100 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-850 об/мин |
| Штрих-код | 4044996170640 |
- Бағасы: 52 170 ₸

