
Электрлік перфоратор RHV-1250-30, SDS-plus, 1250 Вт, 5 Дж, 3 плюс 1 Denzel режимі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты және функционалды перфоратор Denzel RHV-1250-30 3 режимге байланысты бірнеше құралдарды бірден ауыстырады: соққымен бұрғылау, соққысыз бұрғылау, қашау. Тәждермен күрделі жұмыстар үшін және балға ретінде оңтайлы. Қатты материалдарды: бетонды, кірпішті, тасты бұрғылау кезінде де жоғары өнімділікке ие. Тік орналасуына, 1250 Вт қуатына және 5 Дж соққы күшіне байланысты балғамен бұрғылау бетонда 30 мм-ге дейін, ағашта 40 мм-ге дейін және металда 13 мм-ге дейін тесіктер жасай алады. Шпиндельдің айналуын 0-850 айн/мин және соғу жиілігін 0-4500 айн/мин біркелкі реттеу қажетті режимді реттеуді жеңілдетеді. Ықшамдылығы мен жеңіл салмағы 4,6 кг жету қиын жерлерде жұмыс істеудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Арнайы шектегіш бір тереңдіктегі тесіктерді бұрғылауды жеңілдетеді. SDS-plus патроны қондырманы мықтап бекітуге және оны қосымша құралсыз өзгертуге мүмкіндік береді. Қауіпсіз пайдалану үшін желіге қосылу индикаторы және жабдық кептеліп қалған жағдайда патронның айналуын болдырмайтын қауіпсіздік муфтасы қамтамасыз етілген. Қозғалтқыштың мыс орамасы және корпус жасалған берік пластик жоғары ресурсты қамтамасыз етеді. Қуат түймесін құлыптау функциясы үздіксіз режимде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Негізгі тұтқадағы топсалы серіппелі дірілге қарсы жүйе қолдың кернеуін азайтады және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Vario lock жүйесі бұрышта жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін қондырманың орнын реттеуге мүмкіндік береді. Уақытылы ауыстыру үшін щеткалардың тозу индикаторы қарастырылған. Резеңке оқшаулағышы бар 3 м қуат кабелінің арқасында жұмыс аймағының ұлғаюы және төмен температурада жұмыс істеу мүмкіндігі. Жинақта сақтау мен тасымалдауға ыңғайлы болу үшін жабдықтар мен қораптар жиынтығы бар. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 7.53 кг |
| патрон түрі | SDS-plus |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 340 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26612.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 266-Желілік перфораторлар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 30 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 40 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 м |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 1250 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-850 об/мин |
| Штрих-код | 4044996170657 |
- Бағасы: 60 780 ₸

