
Электрлік перфоратор RHV-1050-38- max, SDS-max, 1050 Вт, 10 Дж, 2 плюс 1 Denzel режимі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желідегі ең қуатты модель құрылыс алаңдарында, саяжайда немесе үйде кәсіби жұмыстарды орындауға жарамды. Denzel RHV-1050-38 балғалы бұрғы қатты материалдардағы терең және үлкен тесіктерді бұрғылаумен тиімді күреседі: бетон, тас, кірпіш. Тік орналасу, 1050 Вт қуат және 10 Дж соққы энергиясы бетондағы тесіктерді максималды диаметрі 38 мм бұрғылауға мүмкіндік береді. Жабдықтың айналу жиілігін 0-480 айн/мин және соғу жиілігін 0-3780 айн/мин біркелкі реттеу жұмсақ және қатты материалдарды бұрғылау кезінде ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Шағын габариттері мен салмағы 6,6 кг ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Функционалды ауыстырып қосқыштың арқасында режимдерді ауыстыру оңай: қашау, балғамен бұрғылау. Артықшылықтары: Корпустағы бұрғылау тығыны біркелкі тереңдіктегі тесіктерді алуды жеңілдетеді. Кәсіби картридж SDS-max жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және жабдықтың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Сақтандырғыш муфта жабдық кептеліп қалған жағдайда патронның айналуын болдырмайды, бұл оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Қозғалтқыштың мыс орамасы мен берік корпус материалы ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Режимдердің кездейсоқ ауысуын болдырмау үшін бастау түймешігін құлыптау пернесі қамтамасыз етілген. Қос дірілге қарсы жүйе ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін 360° бұрылу мүмкіндігі бар бүйірлік тұтқа және жабдықтың орнын өзгертуге арналған Vario lock жүйесі қарастырылған. Пайдаланушының қауіпсіздігі үшін кездейсоқ іске қосылу қаупін азайтатын қосу индикаторы бар. Қылқаламдарға жылдам қол жеткізудің арқасында техникалық қызмет көрсету оңай. Резеңке оқшаулағышы бар 3 м желілік кабель төмен температурада жұмыс істеуге мүмкіндік береді және жұмыс аймағының ұлғаюын қамтамасыз етеді. II қорғаныс класы - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауының болуы. Жетілдірілген жабдық жабдықтың жиынтығын, майлауды және тасымалдауды жеңілдету үшін корпусты қамтиды. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 10.16 кг |
| патрон түрі | SDS-max |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 38 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 368 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 435 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26620.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02309-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 128 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 266-Желілік перфораторлар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 1050 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-480 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996170664 |
- Бағасы: 80 900 ₸

