
Бұрыштық ажарлағыш машина AG150-1500, 1500 Вт, 150 мм, 8500 айн/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 1500 Вт және жабдықтың айналу жиілігі 8500 айн/мин болатын Denzel AG150-1500 ММ металл мен тасты кесу, тегістеу және аршу үшін қолданылады. Жабдықтың максималды диаметрі 150 мм болатын қалыңдығы 50 мм-ге дейінгі материалдармен жұмыс істейді. Шығару білігінің лабиринттік тығыздағышы және ротор мен статордың күшейтілген қорғанысы машинаның тұрақты жұмысын және тасты өңдеу кезінде де 450 сағатқа дейін жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Абайсызда іске қосудан қорғау оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Суперфланц пен шпиндельді құлыптау опциясының арқасында қондырманы қосымша құралсыз жылдам ауыстыру. Диск кептеліп қалса, операторды қорғау үшін шпиндель автоматты түрде құлыпталады. Бүйірлік тұтқаны кез келген бұрышта жұмыс істеу үшін үш түрлі күйде орналастыруға болады. Қылқалам жинағына жылдам қол жеткізудің арқасында щеткаларды корпусты бөлшектемей ауыстыру оңай. Ұзындығы 3 м кабель жұмыс аймағының ұлғаюын қамтамасыз етеді. Жиынтықта қосымша көміртекті щеткалар мен арнайы кілт бар. Өндірушіден 3 жылға кепілдік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 3.76 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Штрих-код | 4044996172255 |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 3 топ | 269-ШЫ желілік |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 455 мм |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 8500 айн/мин |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Номиналды қуат | 1500 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19 |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26910.pdf |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
- Бағасы: 33 370 ₸

