
Бұрыштық ажарлағыш машина AG180-2000, 2000 Вт, 180 мм, 8500 айн/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel AG180-2000 UHM қуаты 2000 Вт және дискінің айналу жиілігі 8500 айн/мин ұлғайтылған, тіпті күрделі жұмыстарда да тиімді. Материалдарды кесу және өңдеу, беттерді тегістеу және аршу үшін қолданылады. 180 мм абразивті дөңгелектің максималды өлшемімен жұмыс істегенде, кесу тереңдігі 60 мм құрайды. Редуктордың, ротордың және статордың шаңның түсуінен күшейтілген қорғанысы тасты өңдеу кезінде де 450 сағатқа дейін жоғары ресурсты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Қорғаныс қақпағын кілтсіз реттеу және бекіту құралды жұмысқа оңай дайындауға көмектеседі. Арнайы дірілдеткіш қол қолға ыңғайлы орналасады және діріл деңгейін төмендетеді. Бүйірлік тұтқаның орналасуының үш нұсқасы - кез келген қалыпта ыңғайлы жұмыс істеу үшін солға, оңға және жоғарыға. Кездейсоқ ұшырудан қорғау жарақат алу қаупін азайтады. Шпиндельді құлыптау опциясының арқасында жабдықты оңай ауыстыруға болады. Пайдаланушының қауіпсіздігі үшін диск кептеліп қалса, шпиндель автоматты түрде құлыпталады. Кеңейтілген жиынтықта қосалқы көміртекті щеткалар мен арнайы кілт бар. 3М ұзын кабель жұмыс аймағының ұлғаюын қамтамасыз етеді. Қылқалам жинағына жылдам қол жеткізу арқылы қарапайым техникалық қызмет көрсету. Өндіруші 3 жылға кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 4.9 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Штрих-код | 4044996172262 |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 3 топ | 269-ШЫ желілік |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 495 мм |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 8500 айн/мин |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Номиналды қуат | 2000 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19 |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26912.pdf |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
- Бағасы: 38 490 ₸

