
Бұрыштық ажарлағыш машина AG230-2400, 2400 Вт, 230 мм, 6000 айн/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрыштық ажарлағыш машина Denzel AG230-2400. Қуаты 2400 Вт және жабдықтың айналу жиілігі 6000 айн/мин болатын кәсіби құрал металл мен тасты өңдеу және кесу, беттерді тазалау және тегістеу кезінде пайдалы. Кесу тереңдігі 80 мм, құралдың максималды диаметрі 230 мм. Редуктордың, статордың және ротордың күшейтілген қорғанысы тасты өңдеу кезінде де 450 сағатқа дейін тұрақты жұмыс пен жоғары қызмет мерзімін қамтамасыз етеді. Жұмсақ іске қосу мүмкіндігі қосылған кезде шамадан тыс жүктеме мен серпілуді болдырмайды. Артықшылықтары: Бұрылмалы артқы және алынбалы бүйірлік тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады және кез келген бұрышта ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Қаптаманың қалпын кілтсіз реттеу жұмысқа дайындық процесін жеңілдетеді және жылдамдатады. Шпиндельді құлыптау опциясының арқасында қондырманы ауыстыру оңай. Абайсызда іске қосудан қорғау оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Жұмыс аймағы мен ұтқырлықты ұлғайтуды 3 м ұзын желілік кабель қамтамасыз етеді. Көміртекті щеткаларға жылдам қол жеткізу арқылы ыңғайлы техникалық қызмет көрсету. Жиынтықта қосалқы щеткалар мен арнайы кілт бар. Өндіруші 3 жылға кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 6.6 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Штрих-код | 4044996172279 |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 3 топ | 269-ШЫ желілік |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 540 мм |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 6500 айн/мин |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Номиналды қуат | 2400 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19 |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26915.pdf |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
- Бағасы: 52 160 ₸

