
Бұрыштық ажарлағыш машина AG230-2600, 2600 Вт, 230 мм, 6000 айн/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрыштық ажарлағыш машина Denzel AG230-2600 26917 - қуаты 2600 Вт және шпиндельдің айналу жиілігі 6000 айн/мин ерекшеленетін Denzel УСМ желісіндегі ең өнімді модель. Құрал металл мен тасты кесу, тегістеу және аршу жұмыстарында қолданылады. Абразивті дөңгелектің максималды өлшемі 230 мм қалыңдығы 80 мм-ге дейінгі материалдарды кесуге мүмкіндік береді. Шығару білігінің лабиринтті тығыздағышы және ротор мен статордың шаңнан күшейтілген қорғанысы машинаның жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді - тасты тегістеу кезінде де 450 сағатқа дейін. Артықшылықтары: Қылқаламдарға корпусты бөлшектемей жылдам қол жеткізу. Бұрылмалы артқы және алынбалы бүйірлік тұтқалар қолыңызда ыңғайлы, ал резеңке төсемдер сырғып кетпейді. Электрондық іске қосу тогын шектеу жүйесі іске қосу кезінде қызып кетуден және серпілістерден аулақ болуға мүмкіндік береді. Қорғаныс қақпағын кілтсіз реттеу арқылы жұмысқа жылдам дайындалу. Шпиндельді құлыптау және суперфланц көмегімен бекіту арқасында жабдықты оңай ауыстыруға болады. Кездейсоқ ұшырудан қорғау жарақат алу қаупін азайтады. Жиынтықта қосалқы көміртекті щеткалар мен арнайы кілт бар. Ұзындығы 3 метрлік кабель жұмыс аймағының ұлғаюын қамтамасыз етеді. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 7.13 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Штрих-код | 4044996172286 |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 3 топ | 269-ШЫ желілік |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 6500 айн/мин |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Номиналды қуат | 2600 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19 |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26917.pdf |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
- Бағасы: 56 360 ₸

