
Бұрыштық ажарлағыш машина AG125-1100, 1100 Вт, 125 мм, 3000-11000 айн/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1100 Вт жоғары өнімділік көрсеткіші бар Denzel AG125-1100 ММ металл және таспен жұмыс істеу үшін өте қолайлы. Жабдықтың айналу жиілігін 3000-11000 айн/мин реттеу оңтайлы режимді таңдауға мүмкіндік береді. Дискінің максималды өлшемі 125 мм болатын 35 мм-ге дейінгі материалдарды кесумен күреседі. Жоғары ресурс - тасты өңдеу кезінде де редукторды, роторды және статорды шаңнан күшейтілген қорғаудың арқасында 450 сағатқа дейін жұмыс істейді. Артықшылықтары: Салмағы аз болғандықтан ұзақ жұмыс істегенде қолдар шаршамайды. Диск қорғағышының кілтсіз бекітілуінің арқасында жұмысқа дайындалу оңай. Жүктеме өзгерген кезде айналу жылдамдығы тұрақты айналымдарды ұстап тұру функциясының арқасында бір деңгейде қалады. Шпиндельді құлыптау опциясы жабдықты өзгертуді жеңілдетеді. Диск кептеліп қалса, шпиндель автоматты түрде құлыпталып, жарақат алу қаупін азайтады. Пайдалану қауіпсіздігі кездейсоқ қосылудан қорғауды қамтамасыз етеді. Қылқалам жинағының жетілдірілген конструкциясы жұмыстың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Бүйірлік тұтқаның орнын кез келген бұрышта ыңғайлы жұмыс істеу үшін өзгертуге болады. Ұзындығы 3 м кабель кеңейтілген жұмыс аймағын қамтамасыз етеді. Тазалау оңай - ауа сорғыштың сүзгі экраны алынбалы. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 2.63 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Штрих-код | 4044996172231 |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 3 топ | 269-ШЫ желілік |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 3000-11000 айн/мин |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Номиналды қуат | 1100 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19 |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26906.pdf |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
- Бағасы: 33 440 ₸

