
Бұрыштық ажарлағыш машина AG115-750, 750 Вт, 115 мм, 11000 айн/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты 1100 Вт Denzel AG115-750 УСМ беттерді өңдеуге және тазалауға, металл мен тасты кесуге, тегістеуге арналған. Шпиндельдің айналу жиілігі 11000 айн/мин болғанда жұмыс істейді. Абразивті дискінің максималды диаметрі 115 мм болатын қалыңдығы 30 мм-ге дейінгі металмен жұқа өңдеуге жарамды. Жоғары ресурс - таспен жұмыс істегенде де 450 сағатқа дейін. Құралдың сенімділігі мен ұзақ қызмет ету мерзімі мойынтірек бөлігінің, ротордың және статордың күшейтілген шаңнан қорғанысын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Ықшам корпус және жеңіл салмағы 1,6 кг бір қолмен жұмыс істеуді жеңілдетеді. Кездейсоқ іске қосудан қорғаудың арқасында қауіпсіз пайдалану. Резеңкеленген тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді. Кілтсіз орнату және дискінің қорғаныс қақпағын бекіту арқылы жұмысқа жылдам дайындалу процесі. Қозғалтқыш жұмысының тұрақтылығын щетка жинағының жетілдірілген конструкциясы қамтамасыз етеді. 3 м кабель ұтқырлықты және кеңейтілген жұмыс аймағын қамтамасыз етеді. Жиынтықта арнайы кілт және қосалқы көміртекті щеткалар бар. Өндіруші 3 жылға ұзартылған кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Штрих-код | 4044996172224 |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 3 топ | 269-ШЫ желілік |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 11000 айн/мин |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Номиналды қуат | 750 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19 |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26901.pdf |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01539-19.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
- Бағасы: 18 750 ₸

