
Туристерге, балықшыларға және бағбандарға арналған көп функциялы туристік пышақ "қалтқы" 220 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 220 мм болатын Sibrtech "Float" 79017 көп функциялы туристік пышақ туристерге, балықшыларға және бағбандарға саңырауқұлақтарды жинауда, балықты кесуде және басқа да тапсырмаларды орындауда пайдалы болады. Пышақтың бетіне қалқып шығуының арқасында ол балық аулау және найза аулау кезінде таптырмас көмекші болады. Қорғаныс қапшығы пышақты жасырады, бұл пышақты қауіпсіз тасымалдауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Пышақ тот баспайтын болаттан жасалған, ол пышақты кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға мүмкіндік береді. Резеңкеленген тұтқаның арқасында пышақ дымқыл немесе лас болса да, қолдарда сырғып кетпейді. Тұтқасы ашық-жасыл түсті, қызыл артқы жағы бар пышақты шөпте, суда және нашар көрінетін жерлерде оңай табуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.09.2030 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU КН.СА03.А.00815-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-Қару" ГСО АНО ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/РОСС КЗ-КН.СА03.А.00815-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.161 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Жүздің ұзындығы | 110 мм |
| Құрылым | бекітілген жүз |
| Пышақ материалы | 4Cr14 |
| Жайма материалы | 4Cr14 |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Ерекшеліктері | жүзу |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Пышақтың пішіні | көпфункционалды |
| Пышақтың ені | 23 мм |
| Штрих-код | 4044996168180 |
- Бағасы: 2 085 ₸

