
Мотокультиватор КБС-600, 5 а.к., 139 куб.м.см, ені 60 см, фрезер 3 x 4, беріліс 1В Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мотокультиватор Сибртех КБС-600 топырақты тегістеуге, тегіс бороздар жасауға, қатып қалған, соның ішінде толық ерімеген топырақты қопсытуға арналған. Бензинмен жұмыс істейтін төрт тактілі қозғалтқыш, қуаты 5 а.к. және 24 беріктігі жоғары болаттан жасалған топырақ кескіштері тіпті өте қатты топырақты да көп күш жұмсамай-ақ ұзақ уақыт өңдеуге мүмкіндік береді. 10 гектардан астам аумақты өңдеуге қабілетті. Жер жыртудың ені 60 см, бұл тың жерлерде, егістіктерде, топырақты картоп немесе басқа ауылшаруашылық дақылдарын отырғызуға дайындау үшін күрделі жұмыстарға жеткілікті. Топырақтың түріне байланысты жырту тереңдігін 25 см-ге дейін ашқышпен реттеуге болады. Артықшылықтары: Сыртқы зақымданудан қорғау – көлемді пластик қаптама қозғалтқышқа топырақ пен бөгде заттардың түсуіне жол бермейді, оны сынудан қорғайды. Кіріс ағынын сүзу – тиімді ауа сүзгісі қозғалтқышты ластанудан және зақымданудан қорғайды, оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Төзімді кескіштер болаттан жасалған және коррозияға қарсы бояумен қапталған, бұл олардың қызмет ету мерзімін ұзартады және пайдаланушының қайрау қажеттілігін болдырмайды. Қауіпсіз культивация – корпустағы арнайы қалқан жердің, тастардың және басқа заттардың қозғалатын кескіштерден пайдаланушыға түсуіне жол бермейді. Айналымды реттегіш – пайдаланушы қозғалтқыштың айналу жиілігін бір қопсытқышпен әр түрлі топырақ типтерінен өту арқылы реттей алады. Қуат пен жеңілдіктің үйлесімі – қозғалтқыштың жоғары әлеуетіне қарамастан, өнімнің салмағы 35,6 кг құрайды, бұл гүлзарлар, бұталар немесе ағаштар арасында маневр жасауды жеңілдетеді. Май деңгейін бақылау – min және max белгілері бар өлшеуіш таяқшаның көмегімен майлау мөлшерін бақылау, оны уақытында толтыру, осылайша қозғалтқыштың істен шығуына жол бермеу ыңғайлы. Ыңғайлы жұмыс – басқару элементтері тұтқаларға орнатылады және оператордың алдында орналасады, ал олардың үстіндегі резеңкеленген жабын дірілді басады, сондықтан ұзақ уақыт жұмыс істеуге де ыңғайлы. Ыңғайлы тасымалдау – 6 дюймдік доңғалақ (15.24 см) алға қарай жылжытылған және корпустағы тұтқа қопсытқышты қажетті жерге жылдам жеткізуге немесе ұзақ мерзімді сақтау үшін сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Қопсытқыш |
| Шу деңгейі | 93 дБ |
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 38.5 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 1.6 л |
| Жанармай шығыны | 0.6 л/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 660 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 690 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.04.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НВ35.А.00518-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/56400.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НВ35.А.00518-20.PDF |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 690 x 380 x 660 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 564-Мотокультиваторы и мотоблоки |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 5 л.с |
| Қозғалтқыштың көлемі | 139 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Ерекшеліктері | транспортировочное колесо в комплекте |
| Қозғалтқыш өндірушісі | СИБРТЕХ |
| Отын шығыны | 0.6 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

