
Біріктірілген ысырмалы кілт, 22 мм, CrV, айналы хром Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген CrV болаттан жасалған Matrix 14814 ысырма кілті, "айна хромы" жабыны бар, 22 мм, болттар мен гайкаларды жылдам бұрап, бұрап алуға мүмкіндік береді. Мүйіз бөлігін бөлікті толығымен жабу мүмкін болмаған жағдайда пайдалану ыңғайлы, ал ысырма механизмі жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Кілт жоғары сапалы 40CrV болаттан жасалған, ысырма механизмінің қаттылығы 58 HRC, сондықтан құрал қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады. Айналы хром-никельді жабын кілтті коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. 12 қырлы профилі бар қақпақ бөлігі бөлікті толығымен жабады, осылайша бекіткіштердің беттерінің деформациялану қаупін азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Өлшем 1 | 22 мм |
| Өлшем 2 | 22 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996170312 |
- Бағасы: 3 597 ₸

