
Жиналмалы ысырмалы кілт, 13 x 14 мм, CrV, айналы хром Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 14506 жиналмалы ысырма кілті, CrV, айналы хроммен қапталған, 13 және 14 мм өлшемді бұрандалы қосылыстарды орнату және бөлшектеу үшін жеке шеберлер мен кәсіпқойлар үшін пайдалы. Кілт гараждағы, өндірістегі, құрылыс алаңындағы, тұрмыстағы жұмыстар үшін пайдалы болады. 72 тісті ысырма механизмі болттардың, гайкалардың және т.б. үшін тиімділікті және бұрау/бұрау жылдамдығын арттырады. Құралдың ең аз бұрылу бұрышы 5 градус, сондықтан жұмысты шектеулі кеңістікте орындауға болады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — кілт жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан (40CrV) жасалған. Жоғары қаттылық — ысырма механизмі 41-46 HRC дейін шыңдалған, бұл құралдың кернеулерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Сақиналы профилі бар екі жұмыс бөлігі — тығыз және қышқыл бекіткіштермен жұмыс істеу оңай, себебі кілт оны толығымен жабады. 12 беті бар дөңгелек жұтқыншақ — бекіткіштердің беттеріне зақым келтіру қаупі барынша азайтылады, себебі кілт бөлшектермен жанасу аймағының ұлғаюын қамтамасыз етеді. Айналы хром—никельді жабын - сумен және басқа сұйықтықтармен жанасқанда корпуста коррозияның пайда болуына жол берілмейді. Жеңіл техникалық қызмет көрсету — айналы беті бар кілтті тазалау оңай, оны жұмыстан кейін шүберекпен сүрту жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Өлшем 1 | 13 мм |
| Өлшем 2 | 14 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996170275 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

