
Біріктірілген, ысырмалы кілттердің жиынтығы 22 дана. Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 14799 құрама ысырмалы кілттер жинағы, 22 дана, шеберлер мен автокөлік жүргізушілеріне болттар мен гайкаларды монтаждау/бөлшектеу үшін пайдалы. 72 тісті ысырма механизмі бекіткіштерді бұрауды немесе босатуды жеңілдетеді және жету қиын жерлерде жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Жиынтықта әртүрлі болттармен және гайкалармен жұмыс істеуге арналған негізгі өлшемдердің 22 кілті бар. Артықшылықтары Кілттер жоғары сапалы CrV болаттан жасалған, бұл оларға беріктік пен қаттылықты арттырады. Хром-никельді коррозияға қарсы жабын құралдарды тоттан сенімді қорғайды. кілттің жиналмалы бөлігінің 12 қырлы профилі бекіткіштің бүкіл бетін жабуға мүмкіндік береді, бұл оның беттерінің деформациясын болдырмайды. Ратчет механизмінің сенімділігі оның 58 HRC жоғары қаттылығымен қамтамасыз етіледі. Арнайы пластик ұстағыш қауіпсіз сақтауды және ыңғайлы тасымалдауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 615 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 315 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 7.75 кг |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996168494 |
- Бағасы: 72 753 ₸

