
Біріктірілген ысырмалы кілт, 16 мм, CrV, топсалы, айналы хром Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген кілт, ысырмалы топсалы Matrix 14829, 16 мм, "айна хромы" жабыны бар, автокөлік жүргізушілері мен шеберлеріне бекіткіштерді бекіту және бұрау үшін пайдалы. Ратчет механизмі орнату жылдамдығын арттырады және тіпті қышқыл бекіткіштерді де оңай өңдей алады. Ал топса жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін тиімді, себебі ол жұмыс басын әртүрлі бұрыштарда (0-180 градус) айналдыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кілт жоғары сапалы 40CrV болаттан жасалған берік конструкциясы арқасында механикалық кернеулерге төзімді. Хром-никельді жабын кілтте коррозияның пайда болуына жол бермейді. 12 қырлы профилі бар жапқыш бөлік бөлшектердің бетін толығымен ұстайды, сондықтан олардың беттеріне зақым келмейді. 72 тісті ысырма механизмі кілттің оңай және тегіс жүруін қамтамасыз етеді. Ратчет механизмінің 58 HRC материалының жоғары қаттылығы оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Кілт жинақтағы пластик ұстағыштың арқасында сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Өлшем 1 | 16 мм |
| Өлшем 2 | 16 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996170398 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

