
CDL-IB-12-02, Li-Ion, 12В, 1.5 А*сағ, 2 Дензель аккумуляторлы бұрғы-бұрағыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel CDL-IB сымсыз бұрғы-бұрағыш-12-02 - бекіткіштерді бұрау және материалдарды бұрғылау кезінде тамаша көмекші. Ұсақ құрылыс жұмыстарына, үй шеберханасына және үйді жөндеуге жарамды. Қызып кетуден және шамадан тыс жүктемеден қорықпайды, өйткені қызып кетуден, шамадан тыс жүктемеден және терең разрядтан қорғау жүйесі бар. Артықшылықтары: 18+1 реттеу сатысы тоқтаған кезде істен шығуды болдырмайтын электронды тежегіш әртүрлі қаттылықтағы материалдармен ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жылдам қысқышты патрон жабдықты мықтап бекітеді және оны кілтсіз бір қолмен ауыстыруға болады. Жарықдиодты жарықтандыру нашар жарықта жұмыс істеуді жеңілдетеді. Жинақта батареяларды бір сағаттың ішінде зарядтайтын жылдам зарядтағыш жеткізіледі. Жұмыста кідірістер мен тоқтаулар болмайды, өйткені жиынтықта 1,5 А*сағ 2 аккумулятор бар. Мұндай аккумулятордың терең разрядтан және қажетсіз шамадан тыс зарядтан қорғау жүйесінің арқасында ұзақ қызмет ету мерзімі бар. Эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, ал резеңке төсем дірілді азайтады. Екі айналу жылдамдығы - 0-350/0-1350 айн/мин. Бекіткіштермен жұмыс істеуге, сондай-ақ ағаш пен металды бұрғылауға арналған. Металл тісті берілістері бар редуктор жоғары жүктемеге төтеп бере алады. Кепілдік 3 жыл!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.55 кг |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 20 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 260 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01621-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26111.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01621-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 261-Дрели/шуруповерты аккумуляторные |
| Патронның диаметрі | 10 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 1.5 А*сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| Максималды айналу моменті | 25 Нм |
| Реверстің болуы | Иә |
| Батарея кернеуі | 12 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Картридж түрі | кілтсіз бір муфталы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | аксессуарлар жиынтығы бар пластикалық кейс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-350/0-1350 айн/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 2 |
| Штрих-код | 4044996171296 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

