
CDL-IB-14-02, Li-Ion, 14В, 1.5 А*сағ, 2 Дензель аккумуляторлы бұрғы-бұрағыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel CDL-IB сымсыз бұрғы-бұрағыш-14-02 - бұл әуесқойлар мен кәсіпқойлар үшін қолайлы қуатты, заманауи және жан-жақты құрал. Бұл күнделікті өмірде де, кішігірім құрылыс жұмыстарында да, үй шеберханасында да, үйді жөндеуде де пайдалы. Ыңғайлы жұмыс пен ұзақ мерзімділік қызып кетуден, шамадан тыс жүктемеден және терең разрядтан қорғау жүйесімен қамтамасыз етілген. Артықшылықтары: Шығару тежегіші жұмыстағы дәлдік пен дәлдікті қамтамасыз етеді. 19+1 реттеу сатысы әртүрлі қаттылықтағы материалдармен ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жылдам босату патронының арқасында жабдықты жылдам ауыстыру және сенімді бекіту. Жарықдиодты жарықтандыру аз жарықтандырылған бөлмелерде ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жиынтыққа 1,5 А*сағ 2 аккумулятор кіреді. Мұндай аккумулятор бір сағатта зарядталады. Және терең разрядтан және қажетсіз шамадан тыс зарядтан қорғау жүйесінің арқасында ұзақ қызмет ету мерзіміне ие. Сенімді ұстауға арналған эргономикалық резеңкеленген тұтқа. Екі айналу жылдамдығы - 0-350/0-1250 айн/мин. Біріншісі - бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Екіншісі - ағаш пен металды бұрғылауға арналған. Металл тісті берілістері бар редуктор жоғары жүктемеге төтеп бере алады. Өндіруші 3 жылға кепілдік береді!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3 кг |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 22 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01621-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26112.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01621-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 261-Дрели/шуруповерты аккумуляторные |
| Патронның диаметрі | 10 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 1.5 А*сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| Максималды айналу моменті | 30 Нм |
| Реверстің болуы | Иә |
| Батарея кернеуі | 14.4 В |
| Бренд елі | Германия |
| Картридж түрі | кілтсіз бір муфталы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | аксессуарлар жиынтығы бар пластикалық кейс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-350/0-1250 об/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 2 |
| Штрих-код | 4044996171302 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

