
CDL-IB-18-02, Li-Ion, 18В, 1.5 А*сағ, 2 Дензель аккумуляторлы бұрғы-бұрағыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel CDL-IB-18-02 сымсыз бұрғы-бұрағыш күнделікті өмірде де, жөндеуде де, жиһаз құрастыруда да, құрылыста да қарқынды пайдалану үшін өте қолайлы. Оның айналу моменті жоғарылаған жақсартылған электр қозғалтқышы бар, сондықтан ол үлкен өздігінен бұрап тұратын бұрандалар мен бұрандаларды оңай басқара алады. Шамадан тыс жүктемеден, қызып кетуден және терең разрядтан қорғау жүйесі беріктік пен ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Шығару тежегіші бекіткіштерді сериялық бұрау кезінде дәлдік пен дәлдікті қамтамасыз етеді. 19+1 реттеу қадамдары жұмыстың сипатына бейімделуді жеңілдетеді. Диаметрі 13 мм қысқыш патрон жабдықты мықтап бекітеді және жоғары айналу моментін береді. Шпиндельді құлыптау қондырманы кілтсіз бір қолмен жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Жұмыс аймағының жарықтандыруының арқасында жарық жеткіліксіз болған жағдайда жұмыс істеу ыңғайлы. Жад әсері жоқ сенімді литий-ионды аккумуляторлар бір сағаттың ішінде зарядталады. Олар Denzel сымсыз құралының басқа үлгілерімен үйлесімді. Ыңғайлы резеңкеленген тұтқа қолға ыңғайлы орналасады. Оның 2 айналу жылдамдығы бар - 0-350/0-1250 айн/мин. Біріншісі бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін. Екіншісі ағаш пен металды бұрғылауға арналған. Редуктордың металл тісті доңғалақтары құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Зияткерлік жүктеме түрін тану жүйесі батареяларға қуатты жоғары және үнемді тұтынатын құралдарды қуаттандыруға мүмкіндік береді. Бұл ретте олар әрқашан есептік ресурсты сақтайды. Мұндай құрал ұзақ уақыт қызмет етеді, өндіруші 3 жылға кепілдік береді!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.2 кг |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01621-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26113.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01621-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 261-Дрели/шуруповерты аккумуляторные |
| Патронның диаметрі | 13 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 1.5 А*сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| Максималды айналу моменті | 40 Нм |
| Реверстің болуы | Иә |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Картридж түрі | кілтсіз бір муфталы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | аксессуарлар жиынтығы бар пластикалық кейс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-350/0-1250 об/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 2 |
| Штрих-код | 4044996171319 |
- Бағасы: 57 560 ₸

