
BLDL-IB-18-02, Li-Ion, 18В, 1.5 А/сағ, 2 аккумуляторлы щеткасыз қозғалтқышы бар аккумуляторлық бұрғы-бұрағыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel BLDL-IB сымсыз щеткасыз бұрғы-бұрағыш-18-02 - бұл көптеген жұмыстарға арналған заманауи әмбебап құрал. Негізгі артықшылығы - айналу моменті 65 Нм болатын қуатты щеткасыз қозғалтқыш. Сондықтан ол бұрандаларды, бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды, сондай-ақ ағашты, пластикті, металды бұрғылауды және жеңіл құрылыс қоспаларын араластыруды оңай жеңе алады. Диаметрі 13 мм-ге дейін металда және ағашта 25 мм-ге дейін тесіктерді бұрғылайды. Ол жоғары тиімділікке ие - коллекторлық бұрғыларға қарағанда 20-30% артық. Тозуға төзімді және сервистік қызмет көрсетуді қажет етпейді. Салыстырмалы түрде төмен бағамен 3 жылға кепілдік беріледі! Артықшылықтары: Қылқаламсыз қозғалтқыштың арқасында бұрғы-бұрағыш аз қызады, өлшемдері мен салмағы аз болады. Қылқаламдарды ауыстырудың қажеті жоқ болғандықтан, қызмет ету мерзімі ұзарады. 12 мм өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды ағашқа алдын ала бұрғылаусыз бұрайды. Жиынтыққа сыйымдылығы 1,5 А*сағ 2 аккумулятор кіреді. Олар 18 В кернеуі бар Denzel құралдарының бүкіл желісіне жарамды. Мұндай аккумулятор бір сағатта зарядталады және жоғары тиімділікке ие. Ол заряд деңгейіне қарамастан тиімді жұмысты қамтамасыз етеді. Терең разрядтан және қажетсіз шамадан тыс зарядтан қорғау жүйесінің арқасында оның ұзақ қызмет ету мерзімі бар. Заряд деңгейінің индикаторы және жинақтағы екінші батарея жұмыстағы күтпеген тоқтауларды болдырмайды. Оның 0-500 және 0-2000 айн/мин 2 жылдамдығы бар. Біріншісі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Екіншісі - ағашты, пластикті және металды бұрғылауға арналған. Жылдам қысқыш патрон бұрғылау қондырғысын ауыстыруды жеңілдетеді. Күшейтілген металл патрон қатты діріл кезінде де бұрғының иілуіне жол бермейді. Айналу моментін реттеудің 21+1 сатысы арқылы әртүрлі өлшемдегі бекіткіштерге және әртүрлі қаттылықтағы материалдарға қажетті параметрлерді орнату оңай. Жарықдиодты жарықтандырудың арқасында жарық аз бөлмелерде де жұмыс істеуге ыңғайлы. Редуктордың металл корпусының арқасында жоғары жүктемелерге төзімділік және жақсы салқындату. Ұзақ жұмыс істегенде жайлылықты резеңкеленген тұтқа қамтамасыз етеді, ол қолға ыңғайлы орналасады және дірілді басады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.97 кг |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 315 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01621-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26121.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01621-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 261-Дрели/шуруповерты аккумуляторные |
| Патронның диаметрі | 13 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 1.5 А*сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| Максималды айналу моменті | 65 Нм |
| Реверстің болуы | Иә |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Картридж түрі | кілтсіз бір муфталы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | аксессуарлар жиынтығы бар пластикалық кейс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-500/0-2000 айн/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 2 |
| Штрих-код | 4044996171326 |
- Бағасы: 81 240 ₸

