
CSL-3.6-01, Li-Ion, 3.6 В, 1.3 А*сағ, 200 айн/мин аккумуляторлық бұрағыш, Denzel аксессуарлары бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel CSL-3,6-01 сымсыз бұрағыш монтаждау жұмыстарында өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен, бұрандалармен және бұрандалармен жұмыс істеу үшін қолданылады. Айналмалы резеңкеленген тұтқа жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қуаты 3,6 Вт, максималды айналу моменті 4 Нм және айналу жиілігі 200 айн/мин болғандықтан, ол бекіткіштерді бұрау арқылы жылдам жұмыс істейді. Кірістірілген 1,3Ah литий-ионды аккумулятордың өздігінен разрядталуы төмен, зарядтау жылдамдығы жоғары және жад әсері жоқ. Жиынтықта 54 биттен тұратын жинақ бар, бұл қосымша жабдықты сатып алмай-ақ бірден жұмысқа кірісуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Айналу моментін реттеу үшін 10 жұмыс режимі қарастырылған. Мыс орамасы және соққыға төзімді пластик ресурсты арттырады. Кіріктірілген термиялық қорғаныс қызып кеткен жағдайда қозғалтқыштың жұмыс істеуіне жол бермейді. Шпиндельді автоматты түрде құлыптау опциясы қажет болған жағдайда бұрғылау қондырғысына қолмен жетуге немесе бұрап алуға мүмкіндік береді. Кіріктірілген LED-индикатор көмегімен заряд деңгейін бақылау оңай. Кіріктірілген жарықдиодты шамның арқасында нашар жарықта да жұмыс істеуге ыңғайлы. Бұрауыш биттерді мықтап бекіту үшін механикалық ұстағышпен жабдықталған. Жеңіл салмағы 0.3 кг - жұмыс барысында қолдар шаршамайды. Құлыптау түймесі үздіксіз режимде ыңғайлы жұмыс істеу үшін тұтқаны бір қалыпта бекітуге мүмкіндік береді. Зарядтауға ыңғайлы болу үшін әмбебап микро-USB порты. Жинақтағы қораптың арқасында сақтау және тасымалдау оңай. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.2 кг |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 165 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01633-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01633-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 260-Аккумуляторлық бұрағыштар |
| Патронның диаметрі | 10 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 1.3 А*ч |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 1 |
| Максималды айналу моменті | 4 Нм |
| Реверстің болуы | Иә |
| Батарея кернеуі | 3.6 В |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | аксессуарлар жиынтығы бар пластикалық кейс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 200 об/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 1 |
| Штрих-код | 4044996171289 |
- Бағасы: 16 070 ₸

