
CSL-3.6-02, Li-Ion, 3.6 В, 1.3 А*сағ аккумуляторлық бұрағыш, Denzel блистерінде
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel CSL-3,6-02 сымсыз бұрағыш бұрандаларды, болттарды және өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды жылдам бұрау және алу үшін жасалған. Айналмалы тұтқа жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Максималды айналу моменті 4 Нм және патронның айналу жиілігі 200 айн/мин болатын 3,6 Вт бұрағыш тапсырманы оңай және қиындықсыз орындауға мүмкіндік береді. 1,3Ач литий-ионды аккумулятордың өздігінен зарядсыздану пайызы төмен, тез зарядталады және жад әсері жоқ. Жұмысқа бірден кірісуге болады - жиынтықта 6 әмбебап биттен тұратын жинақ бар. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың мыс орамасының және корпустың берік пластикасының арқасында ұлғайтылған ресурс. Шпиндельді құлыптау опциясының көмегімен қажет болған жағдайда жабдықты өзгерту немесе бұранданы қолмен қатайту оңай. Жұмыстың кенеттен тоқтауы болмайды - кіріктірілген индикатордың арқасында заряд деңгейін оңай басқаруға болады. Бұрауыш нашар жарықта жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін жарықдиодты шаммен жабдықталған. Магнитті бит ұстағышы қондырманы жылдам өзгертуге мүмкіндік береді және оның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Жеңіл салмағы 0.3 кг аспапты салмақта ұзақ уақыт ұстауға мүмкіндік береді. Құлау мүмкіндігін болдырмау үшін тұтқада бау қарастырылған. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.5 кг |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01633-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26002.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01633-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 260-Аккумуляторлық бұрағыштар |
| Патронның диаметрі | 6.5 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 1.3 А*ч |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 1 |
| Максималды айналу моменті | 4 Нм |
| Реверстің болуы | Иә |
| Батарея кернеуі | 3.6 В |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 200 об/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 1 |
| Штрих-код | 4044996172576 |
- Бағасы: 9 510 ₸

