
Көпфункционалды аккумуляторлық аспап MTL-IB-18-02, Li-Ion, 18 В, 1,5 Ач// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel MTL-IB-18-02 көп функциялы сымсыз құралы көптеген тапсырмаларды орындауға арналған: ағаш, металл, керамика сияқты кез келген дерлік материалдарды кесу, кесу, аршу, аршу. Ол тіпті кәдімгі джигсо мен тегістеуіш қол жеткізе алмайтын жерлерде де жоғары тиімділікпен жұмыс істейді. Терең разрядтан және шамадан тыс зарядтан қорғанысы бар Li-Ion 18В батареялары құралдың дербестігін ғана емес, сонымен қатар жоғары техникалық сипаттамаларын да қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Жылдамдықты (5000-20000 айн/мин) және тербеліс жиілігін реттеу мүмкіндігі тапсырма түріне және өңделетін бетке негізделген оңтайлы жұмыс режимін реттеуді жеңілдетеді. Жұмсақ іске қосу жүйесі қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден қорғаумен қатар, бетті серпіліссіз өңдеуге және зақымдануды болдырмауға мүмкіндік береді. Құрал материалды бетімен бірдей етіп кесуге қабілетті, мысалы, қабырғаға тірелген негізгі тақта, оны джигсо немесе арамен жасау мүмкін емес. LI-Ion 18V батареялары Denzel IB 18V диапазонындағы кез келген құралмен үйлесімді.Жылдам әрекет ететін аккумуляторды зарядтау құрылғысы мен саптамалардың бастапқы жинағы сатып алуға кіреді, сондықтан құрал сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға дайын болады. Кілтсіз жылдам өзгерту тапсырмалар арасында ауысуды жылдам және оңай етеді. Жұмыс бетін жарықтандыру нашар жарықтандырылған жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Бедерлі жабыны бар бүйірлік ұстағыш құралды ыңғайлы ұстауды және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Оның орналасуының 2 нұсқасы қолжетімді: сол және оң. Индикатор шамы батареяны қашан зарядтау керектігін түсінуге мүмкіндік береді. Құралдың салмағы небәрі 1,46 келі, сондықтан шебер ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршамайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 155 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01623-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/28401.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01623-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 2.39 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 290-Аккумуляторный инструмент различного назначения |
| Батарея сыйымдылығы | 1.5 А*сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 1 |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 5000-20000 об/мин |
| Штрих-код | 4044996171340 |
- Бағасы: 52 810 ₸

