
CDL-12-02, Li-Ion, 12В, 1.5 А*сағ, 2 Дензель аккумуляторлы бұрғы-бұрағыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel CDL-12-02 сымсыз бұрғы-бұрағыш бұрандалар мен өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды бұрау және бұрау, сондай-ақ тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Бұрғы-бұрағыш ағашпен де (бұрғылаудың максималды диаметрі 12 мм) де, металмен де (бұрғылаудың максималды диаметрі 6 мм) жұмыс істей алады. Жабдықтың айналу жиілігін 0-400/0-1500 айн/мин біркелкі реттеу және 8-15 Нм айналу моментін реттеу жұмыс түріне байланысты құралды мүмкіндігінше дәл реттеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Шпиндельді құлыптау опциясы және жылдам босату патроны жабдықты жылдам ауыстыруды қамтамасыз етеді. Реверс кептеліп қалған бұрандаларды бұрап алу және сол жақ бұрғылау қондырғысын пайдалану үшін патронның айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік береді. Электр тежегіші қозғалтқышты лезде тоқтатуға мүмкіндік береді, осылайша бекіткіштердің тартылу қаупін азайтады. Бұрғы-бұрағыш кіріктірілген LED-жарығының арқасында нашар жарықта да ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Арнайы индикатор уақтылы зарядтау үшін батарея зарядының деңгейін бақылауға мүмкіндік береді. Резеңке ендірмелері бар тұтқа ыңғайлы жұмыс істеу үшін сенімді ұстауды және діріл деңгейін төмендетуді қамтамасыз етеді. Жиынтықта 1,5 Ач 2 аккумулятор және аккумуляторды небәрі 1 сағатта зарядтайтын зарядтағыш бар. Барлық батареяларда жүктемені тану жүйесі және терең разрядтан қорғау бар, бұл олардың қызмет ету мерзімін арттырады. Бұрғы-бұрағыш тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы болу үшін қораппен бірге жеткізіледі. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 12 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 6 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 540 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.01.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01552-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/26101.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01552-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 335 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 261-Дрели/шуруповерты аккумуляторные |
| Патронның диаметрі | 10 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 1.5 А*сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| Максималды айналу моменті | 15 Нм |
| Реверстің болуы | Иә |
| Батарея кернеуі | 12 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Картридж түрі | кілтсіз бір муфталы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-400/0-1500 айн/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 2 |
| Штрих-код | 4044996170800 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

