
Жиһаз степлері, болат, жылдам тиеу, қапсырма түрі 53, 4-14 мм, PRO Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO 40917 болат жиһаз қапсырмасы, өлшемі 4-14 мм болатын 53 типті қапсырмаларды жылдам жүктей отырып, фанераны, қатты тақтаны, талшықты тақтаны, ДСП, ПВХ пленкасын немесе жылу оқшаулағыш материалды ағаш негізге тез бекітуге көмектеседі. Екі позициялы соққы күшін реттегіш бекітілетін материалдардың қаттылығына байланысты кронштейннің соғу тереңдігін орнатуға мүмкіндік береді. Жиынтыққа кіретін ілмек белдіктегі қапсырманы алып жүруге арналған. Құрал жиһазды құрастыруға немесе қаптауға, кілем төсеуге, жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізуге жарамды.Артықшылықтарытөзімділік — штамптау әдісімен жасалған болат корпус зақымдануға төзімді.Төзімділік — хромдалған жабын және ұнтақ эмаль корпусты тоттан қорғайды.Жұмыс кезіндегі жайлылық — бедерлі дизайны бар эргономикалық екі компонентті тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.5944 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 43 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 264 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 129 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Жиһаз степлерлері |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 409-Степлеры мебельные// MATRIX |
| Тұтқадағы компоненттер саны | двухкомпонентная |
| Корпус материалы | Металл |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | быстрая загрузка скобоприемника |
| Жарамды шығын материалдары | қапсырмалар |
| Қапсырмалардың өлшемі | 4-14 мм |
| Соққы күшін реттеу | екі позициялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қапсырмалар түрі | 53 |
| Штрих-код | 4044996167596 |
- Бағасы: 5 467 ₸

