
Жиһаз, болат степлер, 53 типті, 6-14 мм, 300 типті, 14 мм, 500 типті, 14 мм, PRO Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO 40918 болат жиһаз қапсырмасы 4-14 мм өлшемді 53, 14 мм өлшемді 300 және 14 мм өлшемді 500 типті қапсырмалармен қолданылады. Фанераны, қатты тақтаны, ДВП, ДСП, ПВХ-пленканы немесе жылытқышты ағаш негізге жылдам бекіту үшін қолданылады. Қапсырмалар қапсырмаға тез жүктеледі, бұл шебердің уақытын үнемдейді. Степлер екі позициялы соққы күшін реттегішпен жабдықталған, ол қапсырманың соғу тереңдігін басқаруға және бекітілетін материалдардың тығыздығына байланысты оңтайлы қуатты орнатуға мүмкіндік береді. Жинаққа кіретін ілмек степлерді белдікке бекіту үшін қолданылады. Құрал жиһазды құрастыруға немесе қаптауға, кілем төсеуге, әрлеу және багет жұмыстарын жүргізуге жарамды.Артықшылықтарытөзімділік — корпус штамптау әдісімен болаттан жасалған және ұзақ қызмет етуге арналған.Төзімділік — хромдалған жабын және ұнтақ эмаль корпусты тоттан қорғайды.Жұмыс кезіндегі жайлылық — бедерлі дизайны бар эргономикалық екі компонентті тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.7761 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 43 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 298 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 143 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Жиһаз степлерлері |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 409-Степлеры мебельные// MATRIX |
| Тұтқадағы компоненттер саны | двухкомпонентная |
| Корпус материалы | Металл |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | быстрая загрузка скобоприемника |
| Жарамды шығын материалдары | скобы, гвозди, штифты |
| Қапсырмалардың өлшемі | 6-14 мм |
| Соққы күшін реттеу | екі позициялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қапсырмалар түрі | 53, 300, 500 |
| Штрих-код | 4044996167602 |
- Бағасы: 7 691 ₸

