
Жиһаз степлері, болат, жылдам тиеу, қапсырма түрі 53, 6-10 мм, PRO Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO 40916 жылдам жүктелетін болат жиһаз қапсырмасы 6-10 мм өлшемді 53 типті қапсырмалармен үйлесімді және фанераны, қатты тақтаны, талшықты тақтаны, ДСП, ПВХ пленкасын немесе оқшаулағыш материалды ағаш негізге жылдам бекітуге мүмкіндік береді. Қапсырмаларды жылдам жүктеу механизмі шебердің уақытын үнемдейді. Құрал белдікке ілу үшін ілмекпен бірге келеді. Степлер жиһазды қаптау немесе құрастыру, жылу оқшаулау және әрлеу жұмыстарын жүргізу, кілем төсеу үшін қолданылады.Артықшылықтарытөзімділік — штамптау әдісімен жасалған болат корпус зақымдануға төзімді.Төзімділік — хромдалған жабын және ұнтақ эмаль корпусты тоттан қорғайды.Жұмыс кезіндегі жайлылық — бедерлі дизайны бар эргономикалық екі компонентті тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.4777 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 119 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Жиһаз степлерлері |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 409-Степлеры мебельные// MATRIX |
| Тұтқадағы компоненттер саны | двухкомпонентная |
| Корпус материалы | Металл |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | быстрая загрузка скобоприемника |
| Жарамды шығын материалдары | қапсырмалар |
| Қапсырмалардың өлшемі | 6-10 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қапсырмалар түрі | 53 |
| Штрих-код | 4044996167589 |
- Бағасы: 4 367 ₸

