
Арматураланған суарғыш шланг, ПВХ, 3/4", 30 м, "Дачник" Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 30 м және диаметрі 3/4 дюйм болатын Сибртех "Дачник" 673576 ПВХ арматураланған суару шлангісін бағбандар учаскені күнделікті суару үшін пайдаланады. Ол пайдаланушының уақытын үнемдейді және суару ыңғайлылығын арттырады. Бұйым орташа учаскелерде жұмыс істеуге жарамды. Шлангты қосу үшін Palisad суару жүйелерінің кез келген элементтерін пайдалануға болады.Артықшылықтарышланг жоғары сапалы және берік поливинилхлоридтен (ПВХ) жасалған.Бұйым қоршаған орта үшін мүлдем қауіпсіз, өйткені құрамында улы заттар жоқ.Полиэфирлі жіппен арматураланған шланг бұралуға және майысуға төзімділігімен сипатталады.Қорғаныс жабыны шлангтың ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзындығы | 30 м |
| Қабаттар саны | 3 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1.9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6760-3 қабатты шлангтар Жазғы тұрғын |
| Диаметрі | 3/4 дюйм |
| Максималды қысым | 9 бар |
| Таңба | Сибртех |
| Материал | ПВХ |
| Бренд елі | Ресей |
| Пайдалану температурасы | 0-ден +50 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800075062 |
- Бағасы: 9 361 ₸

