
Созылғыш шланг 3/4", 15 м, мөлдір қызғылт Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 3/4 дюйм және ұзындығы 15 м болатын Palisad 67674 мөлдір қызғылт серпімді шланг бақша аумақтарын суаруға арналған. Өсімдіктерді қолмен ылғалдандыруға немесе автоматты суару жүйесін жасауға көмектеседі. Шланг күнделікті ауыр пайдалануға төтеп бере алады.Артықшылықтары Инновациялық өрімі бар (тығыздығы 93 ТЕКС) аса берік полиэфирлі жіппен арматураланған шланг жоғары ресурс пен сенімділікпен ерекшеленеді.Полимерлі жабын шлангты ультракүлгін сәулелерден және механикалық әсерлерден сенімді қорғайды.Шлангтың мөлдір қабырғаларының арқасында оның ластану дәрежесін бақылау оңай.Бұйым орындалды жоғары сапалы және долговечного материалдан — ПВХ.Иілгіштігінің арқасында шланг пішінін тамаша сақтайды және майысқан кезде құлап кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 15 м |
| Қабаттар саны | 3 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.4 мм |
| Түсі | Қызғылт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 2.57 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6747-3 қабатты мөлдір шлангілер |
| Диаметрі | 3/4 дюйм |
| Максималды қысым | 20 бар |
| Таңба | PALISAD |
| Материал | ПВХ |
| Бренд елі | Германия |
| Пайдалану температурасы | 0-ден +50 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800074898 |
- Бағасы: 7 448 ₸

