
Шланг 4 қабатты, суарғыш 3/4", 25 м, Жалбыз, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 25 м және диаметрі 3/4 дюйм болатын Palisad LUXE Mint 67665 4 қабатты арматураланған суару түтігі күнделікті қолдануға арналған. Оның көмегімен сіз бақшаны, көкөніс бағын немесе көгалды суаруға болады, сондықтан өнім жазғы тұрғындар үшін пайдалы болады. Шланг Palisad және Palisad LUXE суару жүйелерінде пайдалануға арналған.Артықшылықтарышланг ол жасалған ең жоғары сапалы поливинилхлоридтің (ПВХ) арқасында ұзақ уақыт қызмет етеді.Полиэфирлі жіппен арматураланатын қабат суару шлангісінің сенімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады.Көлбеу бұрышы мен қадамының арнайы таңдалған параметрлері бар инновациялық арматуралық жіп шлангтағы жүктемені біркелкі бөлуге мүмкіндік береді.Soft Touch жабыны бұйымды ұсақ зақымданудан және ультракүлгін сәулелерден қорғайды.Шланг ерекше иілгіштігімен ерекшеленеді, сондықтан жақсы ұстайды және пішінін қайтарады.ПВХ қоршаған ортаға зиянды токсиндерді шығармайды, сондықтан экология үшін қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 м |
| Қабаттар саны | 4 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 3.8 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6766-4 қабатты шлангілер Жалбыз |
| Диаметрі | 3/4 дюйм |
| Максималды қысым | 20 бар |
| Таңба | PALISAD |
| Материал | ПВХ |
| Бренд елі | Германия |
| Пайдалану температурасы | -10-дан +50°С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800074874 |
- Бағасы: 14 949 ₸

