
Арматураланған суару шлангісі, 3 қабатты, ПВХ, 1/2", 50 м, "Фонтанель" Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 50 және диаметрі 1/2 дюйм болатын 3 қабатты ПВХ Сибртех "Родничок" 67519 арматураланған суару шлангісі саяжайда немесе оған іргелес аумақта қолданылады. Оның арқасында өсімдіктерді суару процесі әлдеқайда жылдам және жеңіл жүреді. Шлангты қолмен суару үшін немесе Palisad автоматты жүйелерінің бөлігі ретінде пайдалануға болады.Артықшылықтары Сапалы поливинилхлоридтен (ПВХ) жасалған шланг жоғары ресурсқа ие.ПВХ қоршаған ортаға зиянды заттарды шығармайды және экологияға зиянын тигізбейді.Арматураланатын полиэфирлі жіп бұйымның беріктігі мен сенімділігін арттырады.Қорғаныс жабыны шлангты ультракүлгін сәулелердің әсерінен қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзындығы | 50 м |
| Қабаттар саны | 3 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 230 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 4.1 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6753-Шлангілер 3 қабатты Фонтанель/Smart |
| Диаметрі | 1/2 дюйм |
| Максималды қысым | 15 бар |
| Таңба | Сибртех |
| Материал | ПВХ |
| Бренд елі | Ресей |
| Пайдалану температурасы | 0-ден +50 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800073952 |
- Бағасы: 9 626 ₸

