
Шөміш терең, 120 х 330 мм, пластик, Nylon, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
120 x 330 өлшемді Palisad NYLON 62396 терең пластикалық шөміш бағбан үшін таптырмас құрал болып табылады. Тыңайтқыштарды, реагенттерді және басқа да сусымалы материалдарды тарату үшін пайдалы. Сондай-ақ, оны көшет контейнерлеріне жер құю үшін пайдалануға болады. Құралдың құрамындағы нейлон оның беріктігін айтарлықтай арттырады.Артықшылықтары Құйылған конструкция жоғары беріктігімен және жүктемелерге төзімділігімен сипатталады.Шөміш пайдалануда ыңғайлы және тазалау құралдарынсыз су қысымымен тазалау оңай.Құрал жасалған жоғары сапалы полиамид оның улы химикаттарға, ультракүлгін сәулелерге және реагенттерге төзімділігіне кепілдік береді.Тұтқасында тесігі бар шпательді ілгекте немесе шегеде сақтауға ыңғайлы.Шөміштің салмағы небәрі 102 г, бұл қолдың кернеуін азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.102 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 83 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 627-NYLON сериясы, саусаққа арналған тірегі бар нейлоннан жасалған аспап |
| Ұзындығы | 330 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Nylon |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Жұмыс бөлігінің ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996169576 |
- Бағасы: 725 ₸

