
Телескопиялық арамшөптерді жоюшы, 990 - 1170 мм, алюминий корпус, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий корпусы бар Palisad LUXE 62033, 990-1170 мм телескопиялық арамшөптерді кетіргіш бақшада немесе бақшада күшті тамыр жүйесі бар арамшөптерден арылуға мүмкіндік береді. Бұл жазғы тұрғындарға сайтты ретке келтіру қажет болған жағдайда пайдалы болады. Жоюшы мәдени өсімдіктерге зақым келтірместен арамшөптерді тамырымен бірге оңай жұлып алады. Артықшылықтары Алюминий қорытпасынан жасалған тұтқа және болат жұмыс бөлігі кетіргіштің жоғары ресурсы мен беріктігін қамтамасыз етеді. Тот баспайтын болаттан жасалған инелер коррозияға ұшырамайды. Телескопиялық тұтқаның ұзындығын әртүрлі биіктіктер үшін 990-1170 мм аралығында реттеуге болады. Аяқ тірегі тіпті қатты топыраққа да кетіргішті енгізуді айтарлықтай жеңілдетеді. Кетіргіш инелерді ашуға арналған педальмен жабдықталған, сондықтан арамшөпті кетіру үшін еңкейудің қажеті жоқ. D-тәрізді тұтқа сенімді ұстауды және жұмыс ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Қорғаныш ине төсемі тасымалдау және сақтау қауіпсіздігін арттырады. Тазартқыштың салмағы небәрі 1, 35 кг, сондықтан оны тіпті егде жастағы адамдар да оңай басқара алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1040 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/62033_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 83 мм |
| Топ | Қопсытқыштар, қопсытқыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 620-Қопсытқыштар |
| Пышақтардың диаметрі | 6 мм |
| Тістердің саны | 4 |
| Жинақтау | құрал, қаптама |
| Максималды ұзындық | 1170 м |
| Материал | болат, алюминий қорытпасы, полиамид, поливинилхлорид, полипропилен |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Ең аз ұзындық | 990 м |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 990 мм |
| Тістердің профилі | дөңгелек |
| Тістердің өлшемі | 83 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жұмыс бөлігінің ені | 44 мм |
| Штрих-код | 4044996169569 |
- Бағасы: 19 564 ₸

