
Желдеткіш пластикалық тырма, 485 мм, 23 жалпақ тіс, күшейтілген, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш пластикалық тырма Palisad LUXE 61793 23 жалпақ тістері бар, 485 мм, күшейтілген, көгалдар мен бақша төсектерін тазалауға арналған бау—бақша құралдары. Тегіс тістер ұсақ қоқыстар мен жапырақтарды жақсы тырмалайды, тегіс емес топырақта жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Тырмалар саяжайға күтім жасауды жеңілдетеді. Сабақ бөлек сатып алынады — құрал 61792 нөмірімен үйлесімді. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі қатайтқыштармен нығайтылған, ал тістер аралықпен толықтырылған, бұл тырманың серпімділігі мен беріктігін арттырады. Негіз иілгіш полипропиленнен жасалған, сондықтан құрал ауа-райының әсеріне төзімді. Тырманың салмағы небәрі 300 г — шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Тістердің саны | 23 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 485 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 490 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 617-Желдеткіш тырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 23 х 29 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полибутилентерефталат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996169590 |
- Бағасы: 3 347 ₸

